Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya mennyi idősen kezdi...

Egy kutya mennyi idősen kezdi védeni a területét? Ugatni az idegeneket?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
attólfügg milyen kutya.van fajta amelyik korán ( juhászkutyák) és van amelyik soha
2012. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a fajtatol fuggoen.a nagytestu ebek ugy tudom kb 10honapos koruk korul kezdik.de lehet 1 eves koruktol is.milyen kutyad van?mennyi idos?
2012. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem az az ugatós fajta, agár. De örülnék ha azért nem engedne be bárkit szó nélkül. :)
2012. márc. 24. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
agárra ne várj. Nekem volt magyar agaram, saluki, ír farkas, egyik sem ugatott soha.
2012. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az nagyon tetszik benne, hogy barátságos, nyugis kutya. De tényleg jó lenne ha kicsit ugatna. Gondolkodom egy dobermann beszerzésén, de félek hogy az meg túl agresszív lenne.
2012. márc. 24. 18:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves 1. válaszoló!

Juhászkutyák szerinted nem ugatnak?

Nekem 2Bc-m van és mind a 2 ugat elég sokat.


Kedves kérdező!

Nekem úgy 1éve volt 1 magyar agár keverékem, de az ugatott sokat, még a postaládához is felugrott, h ki vegye az újságokat.:)

2012. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A dobermann nevelés kérdése, h milyen kutya lesz belőle.
2012. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ok csá.
2012. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 petrusi ***** válasza:
Nekem schnauzerem van. 3 hónapos és ugat, mint a veszedelem.Ha sokat játszol vele, akkor rá lehet vezetni.
2012. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdi a sajátjának érezni a területet. Én azt mondom, hogy ez inkább egyed függő. Egy dominánsabb kutya lehet, hogy hamarabb elkezdi védeni a területét mint egy félénk természetű kutya. Amúgy a terület védése ivarérett kor kor körül szokott kezdődni.
2012. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!