Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek így is fogja...

Szerintetek így is fogja vállalni a kozmetikus?

Figyelt kérdés
Találtam egy 2 év körüli Shih-tzu kutyust az erődbe barangolt. A szőre tele van bogánccsal és össze van állva a szőre. Muszáj lenne elvinni kozmetikushoz de nagyon félénk a kutyus. ( bepisil,bekakil ha más nyúl hozzá rajtam kívül ) Illetve állandóan menekülne. Szerintetek elmerjem vinni? Sajnos itthon nem tudom kibontani a bundáját.
2012. márc. 25. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

vigyed, le fogja vágni.

Chippet nézettél? plakátoltál? megnézted az elveszett kutyákat? Biztosnem keresi senki?

2012. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs benne chip és az állatorvosok se tudnak róla, hogy bárki keresné a kutyust. Az újságban se találtam rá az elveszett kutyák között. Interneten is néztem illetve Fb-n megosztották sokan de semmi... Pár szaporító csapott volna le rá de mikor kértem az oltási könyvét a kutyusnak, hogy igazolják, hogy az övé már senki nem jött. Van 5 kutyám ez az 1 már nem probléma elfér. Mind lelkileg beteg kutyus és mindet megmentettük. Szeretnek itt lenni és ragaszkodnak is hozzám:)
2012. márc. 25. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:
netboardra azért tedd fel. le kell vágni a szőrét,jobb is mert gombától kezdve minden lehet alatta. és az a leggyorsabb is.
2012. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze hogy elvállalják én nem tudom egyes kozmetikus hogy gondolja hogy visszautasít kutyát..na mindegy mi kozminkba ahol tanulok ilyen nem akadály, ennél ezerszer rosszabb kutyákat hoztak már akik szó szerint gennyeztek,véreztek, kb 30 kullancs,100 bolha stb :D ez még elég alap egy eset:) És olyan is volt hogy bepisilt kutya az asztalra..
2012. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amúgy ha megtartod is szerintem facebookon a shih-tzu fajtamentésnek jelezd a kutyust,rakj fel képet, mert általában ha elveszik a shih-tzujuk az embereknek náluk szoktak érdeklődni,igen lelkes és csupaszív egy csapat.. de ha nem lesz meg az eredeti gazi akkor csak köszönetet szeretnék neked mondani hogy megmentetted a kis drágát! örülök hogy vannak még ilyen emberek akik nem mennek el egy bajbajutott jószág mellett..:)
2012. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bozsikrisz ***** válasza:
Nem próbáltad Te magad levágni, egyelőre csak ollóval? Vagy géppel? Szerintem egy ideig nem az a legfontosabb, hogy hogyan néz ki:)
2012. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos már a bőréig össze van állva csomókba a bundája félek, hogy belevágok. Meg eddig csak rövid szőrű kutyusaim voltak sajnos semmi eszközöm nincs itthon. Hétfőn tud minket fogadni a kozmetikus úgyhogy elviszem oda. köszönöm a segítséget
2012. márc. 25. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg állatorvossal megbeszélve valami nyugtatót lehet adni a kutyának, ha ennyire stresszel, pánikol, hiszen ez neki sem jó és a kozmetikus is meg fog vele szenvedni. Egyébként elvállalják persze, ennél cifrább esetekkel is van dolguk.
2012. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!