Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tuzel a kutyusom! Tanácstalan...

Lincus kérdése:

Tuzel a kutyusom! Tanácstalan vagyok, mivel úgy tudtam, hogy korulbelul 9 napig vérzik egy kutyus, de az enyém már 3hete. Nemtudom, hogy ez normális e? fáradékony szegény és sokat alszik. Lehet, hogy csak az elso tuzelése miatt, de már kezdek aggódni

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem normális, vidd dokihoz.

(kb 7 napintenzív vérzés,utána 7 nap rózsaszínes, és 7 nap vérzés nélkül ez a tüzelés. ettől lehetnek kisebb eltérések,de nem 3 hét vérzés. hamár az elsőnél elkapott egy jó kis méhgyulladást.... ivartalaníttasd minél hamarabb!

2012. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2012. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi! már én is úgy gondoltam nem normális!!!!!!!! holnap viszem is dokihoz!
2012. márc. 25. 15:18
 4/11 A kérdező kommentje:

Amugy honnan gondolod, hogy méhgyulladás??? azon kívul, hogy mostanában sokat alszik, nincsenek más tunetei. Ugyan olyan falánk mintrégen, az ivást sem viszi túlzásba, hányni nem hányt....nem voltak gyanus tunetei a vérzésen kívul???

de mindenképpen elviszem az orvoshoz!

2012. márc. 25. 16:06
 5/11 anonim ***** válasza:
a tüzelés utáni méhgyulladás tünete,hogy nem múlik a vérzés
2012. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ezt nemtudtam! pedig igyekszem jó gazdi lenni, de nehéz oket megfejteni! mégegyszer koszonom!
2012. márc. 25. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha igazán jó gazdi szeretnél lenni, akkor minél hamarabb ivartalaníttasd!!! Amúgy milyen fajta?
2012. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenképpen ivartalanítani fogom!!! Amugy meg egy gyonyoru labrador csajszi:) imádnivaló!!! csak remélem nem lesz semmi komoly baja:( és neked milyen kutyusod van?
2012. márc. 25. 16:37
 9/11 manókabp válasza:

Szia!

Nálunk is így kezdődött,anibiotikum-kúra lett a vége,de a következő tüzelésnél ismét beteg lett,így,bár szerettünk volna kiskutyákat,végül az ivartalanítás mellett döntöttünk.

2012. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt nehéz megfogalmazni, mert az összes kutyunk családi. Anyuéknál van egy tacskó, meg egy labi mix kislány. A nagyimnál pedig van egy törpe uszkár és 3 yorki.
2012. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!