Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit és mit eszik egy Dogo...

Mennyit és mit eszik egy Dogo Canario? Ő a nehezen nevelhető fajtájú kutyák közé tartozik?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 01:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem elsö kutyásnak való
2012. márc. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Eléggé makacs és akaratos típus, és mivel nagytestű kutyafajta, alaposan meg kell gondolni ezt a választást.Első kutyának nem ajánlom, mert ránőhet a gazdi fejére, és akkor rettegésben is tarthatja a családot/többi kutyát.Első kutyának - ha már ilyen izmos, "brutális" típus akarsz - inkább egy staffordshire terriert.Nekem is ilyen kutyám van, és kezes bárány, nagyon jó vérmérsékletű fajta, az előítéletekkel ellentétben.
2012. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
igazat adok az elottem ironak.
2012. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Én első kutyának az amstaffot sem ajánlom,kemény kéz és sok tapasztalat szükséges hozzá. Első kutyának inkább németjuhsázt komondort schnauzert ajánlok akik kifejezetten jo házörzők. Terrierek dogok mind renkivűl csalédszerető és emberszerető kutyátk,de makacsok akaratosak és "azt csinálom amihez nekem van kedvem"kutyák. Nekem is amstaffom van és sokszor a napi 3 orás foglalkozás is kevésnek mutatkozik. Tény h imád tanulni de nem elég neki napi 30perc.És ha bizonyos időkben nem lépsz fel eréjesen ő is ugyanigy a fejedre nőhet,ami nem biztos h egy hálás dolog későbbiekben.
2012. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Egy éve készülök sok olvasással és kísérgetem kutyasuliba és sétálni az ismerőseimet:)

Plusz itt is sokat olvastam,úgy érzem kész vagyok rá.

Amstaff 4 darab is van a lépcsőházunkban,nagyon divatos lett mostanában,ezért választottam a Canariót.

Eljárok majd vele oviba,suliba mindenhova.


De válaszolna valaki,mennyit eszik,ha már nagyobb lesz?

2012. márc. 26. 15:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hát számolj ugy h 20kg kutyakaja 1 honap! attol függ milyen száraztápot veszel,de fontos a minőség minimum középkategoriás tápot vegyél (pl. Fides felnőtt tá már 8.000ft tol kezdődik) De persze vannak jobbak Royal canin,eukanuba ez 18-20,000ft kzöött van egy honapra. De fotnos h ne tescos táppal etesd meg chappi és a társaival.
2012. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

És ha főznék neki?

Milyen húst és csontokat érdemes választani?

2012. márc. 26. 15:10
 8/14 anonim válasza:
Én csirke farhátat szoktam megfőzni neki levesnek amit tésztával és kenyérrel szoktam sűríteni ...nagyon csípázza napi 2x kap 1 ételhordónyit :D meg száraztápot adok neki :D szépen fejlődik tőlle ...előtte konzervet adtam neki de nem igazán akart hízni tőlle ...bár az enyém kicsit vissza van maradva a kortársaitól mert férges lett pár hetes korába mikor még nem nálam volt :S így még nem kajál olyan marha sokat...de a testvére ami bnőmnél van már meg eszik egy közepes fazékkal napi 2x plusz délbe a száraztáp :D 4 hónapos kutyusokról van szó :D
2012. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Dejóó:)

Pestiek vagytok?:)

2012. ápr. 16. 22:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Kutyaeledelesnél nagyon jó árban lehet kapni kifejezetten kutyáknak készített fagyasztott húst.Hatalmas a választék: marha, nyúl, kecske, ló...Az én staffim szarvast és vaddisznót, valamint nyúltüdőt kap, száraztáppal és rizzsel.Gyönyörűen fejlődik tőle, és egy falatot nem hagy a tányérjában. :)

A csirkefarhát nagyon csontos, szinte semmi hús nincs rajta, amennyi egy ekkora kutyának kellene.Inkább vegyél neki sertéslépet, marhaszívet, eledelesnél lóhúst, vadat.Hidd el, jobban fogja szeretni, mint a csontos farhátat. :)

2012. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!