Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zöldkagyló por (LUPO SAN)...

Zöldkagyló por (LUPO SAN) Akinek kellet adnia a kutyának az írja már meg, hogy miért kellet?!

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Általában nagytestű kutyáknak a növekedéskor segítség az egészséges ízületek fejlődéséhez. Sportkutyáknál a terhelésnek kitett csontozat, ízületek védelmére is használatos.

Zöldkagylós készítményt ma már humán sportolók és mozgásszervi betegek is használnak.

2012. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az izületek erősítésére, "kenésére" használják.Megelőzi a porckopást.(embereknélis,humán gyógyszerként is kapható,csak az sokkal drágább)
2012. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én minden kölyöknek szoktam adni és a gazdiknak is mindig ajánlom, segít az ízületeknek a rugalmasságban főleg a növekedési időszakban.

Én nem csak a nagytestűeknek javaslom, pl nekem kistestű kutyám is kapta mikor picit franciásan kezdett állni az eleje és szép egyenesek lettek a végtagja (mikor konkrétan hibát akarok javítani, tehén állás, vagy fanciás ront akkor egy kis kalciumot szoktam mellé adni)

2012. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
7hónapos labradorom van picit sántít a bal hátsó lábára, de csak akkor amikor régóta van már lent (másfél vagy 2 órája) beszéltem állatorvossal és a vizsgálatok pillanatok alatt 20-30ezer és ajánlották h ezt próbáljam meg és ha nem segít akkor mennyek vele állatovoshoz. remélem segíteni fog!:)
2012. márc. 26. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én KÁJomnak is kell, de nem LUPO SAN, hanem Dona.

Embergyógyszer, ugyanolyan jó, csak olcsóbb (ha embernek váltják ki).

nagyon félő volt, hogy diszpláziás lesz, olyan kis buta, hogy akkorákat viháncol, hogy nem figyel és gyönyörűen meghúzza a könyökízületét, ami még nagyon könnyen rakoncátlankodik mert még fejletlen.


A Dona a porc közti kenőanyag képződését segíti elő - ugyanúgy, mint a lupo san...


Ajánlom, kérdezz rá az állatorvosodnál, ha nem egy haszonleső disznyó, akkor megmondja, hogy adagold a Donát, te pedig a háziorvosoddal feliratod magadnak.

2012. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vetri Care GF600-at adok a bullmacimnak 4 hónapos kora óta. Ez ugyanaz, mint a Luposan gyakorlatilag. Én a 300 db-os kiszerelést vettem meg, 15eFt volt, még mindig van belőle, pedig már lassan 9 hónapos. Nagyon ajánlom!


Mit mondott az orvos, mi baja? Csonthártya gyulladás, gyorsan nőtt? Mit adsz neki enni?

2012. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet a kutyádnak gyors növekedés miatt csonthártya gyulladása. Azon a kagyló nem igazán segít. Lehet a kutyádnak rossz a csípője. Azon a zöldkagyló megint nem sokat segít. Venni vegyél, ha megteheted, mert hasznos a kutyának. De, ha nem múlik a sántaság, bizony el kell menned orvoshoz vele.

Ha csonthártya gyulladása van, akkor két hét gyenge táp, semmi kölyök kaja, semmi hús. Ennyi idő alatt rendbe is jön.

2012. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi gf600-at használunk, igaz kicsit olcsóbban szereztem be, "csak" 12.000Ft volt a 300db. Ha ez drága (/db árban olcsóbb, mint bármilyen humán készítmény, mi már utánajártunk), akkor a zoofast.hu-n van több különböző izületes étrendkiegészítő is.

Nekünk nem "kell", de megelőzésképp adjuk. Ez közel egy évre elég és utána meglesz a DP szűrésünk, ha minden rendben, akkor már csak kúraszerűen fogja kapni miután elkezdtük az aktív munkát.

2012. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi kölyök korban adtunk, hogy a növekedéskor ne legyen probléma az izületekre eső terheléssel. Mondjuk nem luposant adtunk hanem Lunderlandot, ez jobb minőségű és nem kivonat hanem valódi zöldkegyló: [link]
2017. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!