Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 honapos az Amstaff szukám...

6 honapos az Amstaff szukám tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. márc. 28. 10:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
NE VAGASD LE A FULET !!!!!!! ILYEN IDOS KORBAN MAR NEM LEHET.UGY KELL HOGY SZERESD AHOGY VAN
2012. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Őszinte válasz kell?

Nem szép ! testalkata sem megfelelő a füle is rosszul ál . Tul magasnak is tünik szuka létére.

De ez mért fontos? Szeresd és kész :)

2012. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
A fülei valóban nem úgy állnak ahogy kellenének, de ettől függetlenül szerintem szép. Ja és tényleg le ne vágasd neki, mert ilyenkor már csak rontasz rajta. Nekem is van egy 8 hónapos Amstaff szuka gyönyörűségem, és imádom :-) Szeresd így nagyon ahogy van :-) És a cinikus kommentekre meg szard le :-)
2012. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki a füle. Miért kéne keménynek lennie? Hogy megfeleljen a sztereotípiáknak? Egy órája vittem az amstaff keverékemet sétálni, és egy fehér kis felmosórongy nekiesett... Pedig az meg elvileg milyen kis édes... Minden kutya más, egyéniség, nem kell feleslegesen keménykedni.
2012. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50%
Nem kel keménynek lennie de ugy kel kinéznie , ha nem olyat akarsz vegyél pulit az kis aranyos lesz :) és most jöhet a lepontozás :D hajrá
2012. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell provokálni, ez elég dedós -.-"
2012. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 compactegon ***** válasza:
hagyd csak. mindenkit rá akar beszélni a felesleges kupírozásra; még ha már késő is...
2012. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!