Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép? Megfelel a...

Szerintetek szép? Megfelel a Standardnek? Szerintetek fajtiszta?

Figyelt kérdés

Láttam rengeteg ilyen kérdést,így én mért ne alapon érdeklődnék:)

Képek:

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]


2012. márc. 28. 13:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fajtatiszta, legalábbis a standardnek nem felel meg, de hihetetlen cuki és szép:)
2012. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
igen aranyos , de a standardnak nem felel meg a pofája vékonyabb , fülének kicsit hosszabbnak kéne lennie, a szőre nem lehet hullámos sem göndör
2012. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fajtAtiszta:). Nagyon szép.
2012. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megfelel-e a standardnek úgy szokták megállapítani, hogy a küllembíró megvizsgálja a kutyát az orra hegyétől a farka végéig minden részletre kiterjedően és ad egy szöveges bírálatot, amiből kiderül, hogy mennyire felel meg a standardnek. Ezekből a fényképekből annyi derül ki, hogy spánelnek tűnik. Semmi több. És egy kutya attól még lehet fajtatiszta, hogy nem felel meg a standardnek. Különben nem sok értelme lenne a küllem bírálatnak, ha minden fajtatiszta kutya egymás klónjai lennének.
2012. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A feje nagyon nem típusos, rövid a füle, a testéről nem tudok nyilatkozni, mert nincs standard képe, a szőre baromi kevés, szóval szép-szép, de nem igazi spániel.
2012. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, egy picit hosszú a pofája
2012. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!