Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gáz lenne megvenni a szomszéd...

Gáz lenne megvenni a szomszéd kutyáját?

Figyelt kérdés
Van a szomszédban egy szép kis husky keverék, nagyon szimpatikus kis kutya, de egyszerűen nem törődnek vele. A kutya folyton kiszökik, mert sosem viszik sétáltatni, egy parányi udvarban éli az életét. Arra gondoltam, felajánlok 5ezer forintot a kutyáért (10-ig elmegyek), mert nagyon megkedveltem, és én jó életet tudnék neki biztosítani. Ti mit mondanátok a szomszéd helyében?
2012. márc. 28. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hátha sikerül! Drukkolok!
2012. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mi is vettünk a szomszédtól kutyát mert állandoan az utcán volt.
2012. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kevdes második: te mennyit fizettél érte? És mit mondtál pontosan? Én azt mondanám, hogy nagyon megtetszett, és szeretném megvenni, azt nem említeném, hogy 'látom sz-rnak rá:D': Amúgy most van nálam egy ideiglenes, előbb neki szeretnék gazdit találni, mert 3 kutya már sok lenne.
2012. márc. 28. 14:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedves ötlet, de a következő kutyáját is meg fogod venni? Mert tuti lesz neki másik :-(
2012. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz. sőt, nagyon jófej vagy. ha ügyesen tálalod, nem is fog leesni neki, h nem tartod jó gazdinak. arra hegyezd ki, h te mennyire megszeretted, mennyire szeretnéd, ha a tiéd lenne. anyum így hozott el egy kutyát, akit folyton vertek és az ólból sem mert kijönni. anyum megköszönte a gazdának, h nekiadja a kutyát, a gazdának meg dagadt a melle, h szívességet tesz/segít anyumnak
2012. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van neki másik, egy mopsz. De én a huskyba szerettem bele:)
2012. márc. 28. 14:15
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
jajj szegény mopsz őt otthagynád? legalább vásárold meg tőle őt is ha megteheted és keress neki jobb gazdit :( Amúgy énis drukkolok!
2012. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jajj én meg majd megveszem a mopszikát...:)
2012. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oké, megvásárolom, ha küldesz nekem havi 10ezer forintot az ellátására, elviszed orvoshoz, ha beteg, elmész helyettem suliba és dolgozni:) Gép mögül könnyű beszélni, de az embernek a valóságban vannak korlátai.
2012. márc. 28. 14:56
 10/13 anonim ***** válasza:

Már az is valami ha az egyiket elhozza tőle. Remélem sikerül.

Ja egy ötlet, hirdesd a mopszot és amikor már van jelentkező rá, akkor hoznád őt el? Legalább ennyivel segíted a kutyust:)

Amúgy rendes tőled.

2012. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!