Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhászt akarok venni és...

Német juhászt akarok venni és mért van az h nézem a hirdetéseket és 100 x jobbak vannak törzskönyv nélkül mint törzskönyvvel? Törzskönyvvel akarnék venni de így.

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miben jobbak?
2012. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a hirdetésből mi alapján derül ki, h az a kutya jobb volna, mint a törzskönyvezett, tenyésztőtől vett társa?
2012. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Küllemre mondom, nem akarok olyan csapott farú tipikus küllem kutyát és pl fekete nj szukát munkára törzskönyvvel nem találok csak tk nélkül...
2012. márc. 28. 16:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne hirdetésekben keress, hanem munkavonalú tenyésztőnél! A show NJ-k csúnyák és nyomorékok.
2012. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron a Dog Plusz kutyaiskola egyik vezetője Pirka Ildikó, ő tenyészt nj-ket, fekete kutyája is van. A részleteket nem ismerem, hogy munkavonal-e vagy sem. Bár a rengeteg suli és menhelyes örökbeadás mellett kétlem, hogy kiállításokra hordaná a kutyákat...

Keress rá a neten, ha gondolod!

2012. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy utcával arrébb most vett az egyik család "munka vonalú" szaporított német juhászt. Sétáltatta a lány és megkérdeztem tőle, hogy nem mondta-e az orvos, hogy diszpláziás az eb. Erre ő teljesen természetesen: igen mondott valamit, de mondta az is aki eladta, hogy ez fajtabetegség, és nem lehet vele mit csinálni. Bementem és odaadtam a maradék zöldkagyló kivonatomat, és mondtam, hogy etessék vele de rendesen, mert szerencsétlen most 12 hetesen is alig tud menni, mi lesz vele nagyobb korában... Szerintem nem fogja megélni a felnőtt kort ilyen gazdák mellett :( Egyébként a kutya szép és értelmes, nagyon helyes pofija van, csak ... hogy is mondjam... selejtes.


Szóval gratulálok a kedves "tenyésztőnek" mert ennyi erővel tartson inkább az ember egy egészséges menhelyi német juhász mixet.

2012. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Munkavonalasoknál szokott lenni fekete is. Itt olvass. Várj türelmesen, és lesz jó törzskönyves kiskutyád.

[link]

2012. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:36

Nagyon ritka adottságod van. Röntgen szemed. Simán a látottak alapján élből megállapítottad, hogy DP-s a kiskutya.

2012. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem megy az értő olvasás #8?

Nem állapította meg, gyanította és megkérdezte, hogy az orvos nem mondta-e, hogy DP-s.

2012. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az orvos sem "mondhatja", hanem röntgennel megállapíthatja.
2012. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!