Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám kicsit "felhízlaln...

Hogy tudnám kicsit "felhízlalni" a kutyámat? Szerintem túl sovány. Persze egészségesen, nem akarok tésztát, meg csokit adni neki.

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 14:59
 1/7 anonim válasza:
Olyat kell neki adni amit szeret
2012. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Csokit hülye vagy te?(már bocsánat) De csokitól meg is halhat te észlény

Jó minőségű tápot veszel és azt adott neki.

2012. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont azt mondom hogy egészségesen akarom! NEM akarok neki csokit adni. Mert már javasolták máshol!
2012. márc. 22. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
ha valóban sovány, szokták megemelni az adagját.Egy szelet, vagy fél szelet zsíroskenyér is hasznos tud lenni.
2012. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis. Sokat kell mozgatni,sétálni a kutyával és olyan jó étvágya lesz! Mi is télen annyit nem mozogtunk,de itt a jó idő sokat sétálunk és öröm nézni hogy falja a pincsim a kaját:)) amúgy én azt adom neki amit főzök,kivéve ha csirkét vagy főzeléket vagy túl fűszeres, akkor Cesar konzervet adok aznap neki azt nagyon szereti és jó húsban van azért:) Tudom hogy táppal kéne, de imádja a főztömet. Előző kutyám 14 évig élt végig egézségesen és ő is házikoszton élt,mindig változatosan főzök:)

Amúgy úgy tudom jutalomfalatok is hízlalnak,ezt nem tudom pontosan mert egy nap csak egy húsos csontfalatkás jutit kap!

2012. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem utolsónak írtam a dehogyist,hanem a csokira
2012. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Linkelsz róla képet oldalról és felülről fotózva? Mert amúgy az teljesen normális, ha kicsit látszanak a bordái. Egy atletikusabb kutya sokkal mozgékonyabb, elevenebb.
2012. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!