Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg le lehetne vagatni a fulet?

Meg le lehetne vagatni a fulet?

Figyelt kérdés
a kutyam jovo heten lesz 5 honapos.idaig a kuprozas ellen voltam de meggondoltam magam.hisz a fajtat ezt teszi szeppe.ertelmes valaszokat kernek.koszi
2012. márc. 28. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem már lehet vágatni.
2012. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Mi az, hogy "már"?

3 hónapos kor felett nem ajánlott, 6-8 hetes kor az ideális időpont.

2012. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Állatorvostól kellene megkérdezned.


Én amúgy csonkításellenes vagyok teljes mértékben! Én sem engedtem hogy a kutyámnak levágják a farkát, pedig ennél a fajtánál "szokás". A doki (haverom) mondta is egyik alkalommal hogy na gyorsan behozom másnap és le is vágja neki. Mondtam neki, tudod mikor, majd ha előtte a sajátodat. Ezzel el is intéztük.

Én sajnálom őket, sajnálom felesleges fájdalomnak kitenni.

2012. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Január elsejétől hivatalosan tilos.
2012. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Késő bánat
2012. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

6-8 hetesen? ekkora butaságot :D 3 hónapos kor alatt nem vágják. És aki azt mondja kinzás az ivartalanitás nem az? inkább a fülem vágják mint a golyóimat szedjék ki , és ne irják az más mert az a kutya érdeke. Kérdezte erröl valaki a kutyát is?

Amugy én is ugy tudom 1 töl tilos , de biztos van aki megcsinálja ha kitartóan keresel;) és szerintem is ugy szebb az enyémnek is vágva van és nem bántam meg ,nagyon nem ;)

2012. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 6-8hetes kor az ideális, tavaly még lehetett, ,idén már nem. Törvényileg tiltva van.
2012. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Az én Amstaffomnak 10 hetes korában vágták le, még az jó időben volt. Szerintem 5 hónapos korában már jobban meggondolandó, de te tudod.
2012. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 compactegon ***** válasza:
az egészségét veszélyezteted, ha most levágatod egy lódoktorral (aki megteszi, az az...). egyrészt fogváltáskor TILOS (és pont most van abban az időszakban), utána pedig már késő. buktad, szeresd így, ahogy van.
2012. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
tilos biztos nem ok nélkül milyen fajta kutyád van ? neked úgy nem szép ahogy megszületett? mert ha nem akkor neked nem való kutya. Fogadd el így ahogy van.
2012. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!