Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg le lehetne vagatni a fulet?

Meg le lehetne vagatni a fulet?

Figyelt kérdés
a kutyam jovo heten lesz 5 honapos.idaig a kuprozas ellen voltam de meggondoltam magam.hisz a fajtat ezt teszi szeppe.ertelmes valaszokat kernek.koszi
2012. márc. 28. 17:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
sztafie.nem szeretnem veszelyeztni.egy rossz otlet volt.
2012. márc. 29. 18:07
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

Semmit nem veszélyeztetsz vele ne hid már el amiket irnak, annyi baja lehet hogy tovább kel esetleg kötözni a fülét hogy fel álljon neki mert már eléggé megerősödött a porc.

Mi lenne a veszélyes benne? ne vicceljetek már, akkor az ivartalaniás is az. Tiszta röhej ami itt megy , olyanok irnak tanácsot akiknek fogalmuk sincs az egészről ,de te persze csak hallgass rájuk ;)

2012. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 compactegon ***** válasza:
19%

nyugodtan osztogass tanácsokat utolsó. főleg, ha fals összehasonlításokat alkalmazol. szerinted miért írják (hozzáértő) dokik és tenyésztők, hogy bizonyos kor után, és bizonyos körülmények között nem lehet kupíroztatni?

ja biztosan azért, hogy téged bosszantsanak ;) ez a röhej.

2012. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%

ÉS melyik doki mondja azt? 5 hónaposan még bőven benne van abba a korba hogy lehessen vágatni ,veled ellentétben kedves utolsó nekem ilyen kutyám van és nem az első ilyen kutyám, irkáljátok itt a butaságokat hogy lebeszéljétek róla , fogalmatok sincs ez hogy megy és mivel is jár ez. ;)

3 hónapos kor alatt nem ajánlott vágatni és 1 év felet , és akkor sem azért mert bármi veszély lenne benne hanem mert már megerősödött a porc és lehet hogy nem fog szépen álli :)

Ugy hogy kedves utolsó gratulálok a hozzá értésedhez de inkább facebookoz mint hogy itt okoskodsz ;)

2012. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 compactegon ***** válasza:
0%

nekem is van (eszembe sem jutott soha csonkíttatni...)

nem facebookozom ;)

2012. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van csak nem értesz hozzá :) inkább Facebookoz :D
2012. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!