Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyám legyen?

Milyen kutyám legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem az első kutyám lesz. De még nem tudom, h melyik kutya a hozzám illő. Nagy vagy közepes kutyára gondoltam. Könnyen tanuló, barátságos, ne mindenkitől féljen de az idegeneket ugassa meg, a családomat szeresse, szeresse a vizet, ne legyen hiperaktív de azért ne is aludjon mindig.--> Ilyesmi kutyát képzeltem el magam mellé. Magamról.: 13 éves lány vagyok, szeretek sportolni, türelmes vagyok, lenne rá sok időm. Kertes házba lakunk úgy, h lesz hol futkároznia, de természetesen elvinném sétáltatni is.



2012. márc. 28. 18:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Esetleg labrador.

Ha mindennap elviszed futni és kifárasztod nem lesz hiperaktív.Szerintem nagyon aranyos kutyusok.

2012. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2012. márc. 28. 18:26
 3/25 anonim ***** válasza:

Spánielek, Golden vagy Labrador Retriever.

Pörögnek, de ha kell akkor nyugodtan pihennek. Szeretik a vizet, és nagyon okosak.

2012. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2012. márc. 28. 18:36
 5/25 anonim ***** válasza:
Labrador, tapasztalat. A mozgásigény egyedfüggő is, a fajta mellett. Olyat válassz majd a kicsik közül, aki nem ugrál össze vissza, nem futkározik, csak elvan, de nem is alszik. Plusz a tenyésztő majd tud mondani valamit róla 8 hetes korára. És ne néha vidd, hanem minden nap sétálni, akármilyen fajta is lez. ;)
2012. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Berni.


Szerintem hülyeség az, hogy a bernik nem jó ház őrzők. Csak szeretik az embereket, de ettől függetlenül nem engedik be az idegeneket, ha nincs ott a gazdi. A mély ugatásukkal elijesztik a betörőket szerintem.


Nem azok a nagy pörgős kutyák, de az én bernim akármilyen hosszú, fárasztó biciklis kirándulás után tudott még futkározni. Szeret lustálkodni, de ettől még nem lusta. Ja és imád úszni.


Ami miatt én nagyon szeretem az az, hogy nagyon okos és gyorsan tanul.


Különben még tudom ajánlani a újfullandit is

2012. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 eszter04 válasza:
Szerintem a Magyar Vizsla a legmegfelelőbb erre a célra.Fél éves kor alatt lehet a legkönnyebben tanítani.
2012. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 danasz válasza:
lehetne akár rottweiler is. szerintem nagyon szépek, sok rossz hír terjed róluk de ha jó nevelést kapnak ez nem igaz. Nekünk is az van 9 hónapos de nagyon okos. :) az idegeneket nem szereti de a családjához hűséges és szeretni való. :) Jó keresgélést és remélem jól választasz! :D
2012. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. márc. 28. 19:23
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A Spániel kutyák nekem nem jönnek be.:) Majd ha 2 kutyán gondolkozok akkor még írok ide!

2012. márc. 28. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!