Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Mert nem...

Mit csináljak? Mert nem sokára kutyakiállításra megyünk a kutyimmal és még kb 8 hónapos és az a baj hogy ugat a töbi kutyára, sajna ez azért elégciki lenne. Irjatok lécci

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Éreztesd a kutyusoddal, hogy nem szabad neki. Amint ugat, szólj rá, úgy ahogy szoktál rá.
2012. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát rá szoktam szólni de ha a bíró elöt vagyunk és tudod be kell majd őt állítani hát elég necces lessz.:/
2012. márc. 28. 18:41
 3/12 A kérdező kommentje:
úgyhogy erre kéne megoldás.
2012. márc. 28. 18:50
 4/12 anonim ***** válasza:

Elkapkodtad a nevezést. Annyira nehéz dolgot nem kell a kutyának egy kiállításon csinálni, de az azért elvárható, hogy nyugodtan lehessen lebírálni és ne tőle zengjen a kiállítás. Ha nem fogod tudni megállítani, mert a kint lévő kutyákra fog ugatni, a bíró kiküld bírálat nélkül.

Annyit tehetsz, viszed kutyák közé és nem engeded ugatni rájuk.

2012. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tiltsd meg neki, ha előfordul.

Lehet, hogy annyira meg lesz szeppenve a sok-sok kutyától, hogy eszébe sem fog jutni, hogy ugasson.

2012. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. Sajna ez az egyetlen megoldás... Addig kell vele a dolgot csinálni(tiltani) míg nem fogja fel miről is van szó. Vagy nem enged a gazdi akaratának.:) Mikor szót fogad, azonnal jutalomfalat! Első voltam.
2012. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jutalomfalattal elvonni a figyelmét. Egy 8 hónapos kölyök osztályos kutyáról van szó, nem kell úgy viselkedni mint a nagyoknak!
2012. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogyha megtiltom rámnéz és tovább ugat meg az elöttem lévő kutyákra is gondolom fog ugatni és nem tudom majd beállítani a lábát:(
2012. ápr. 1. 18:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Vidd kutyák közé! Meg kell, hogy szokja őket! Már rég meg kellett volna!
2012. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vajda Gyula válasza:
100%

Nekem is ez volt a problémám,teljesen el voltam keseredve.

A kutyát szocializálni kell.

Minnél több idegen kutyával találkozzon.


A kiállításra korábban mentem,kicsit körbementünk mindenhol.

Amikor ugatott eltereltem a figyelmét nyugtatgattam,amikor nem akkor alaposan megdicsértem.

Mire sorra kerültünk,már a többi kutya közt feküdt,nyugodtan.

Eredmény Kítűnő,HPJ,HFgy

2012. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!