Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador retriever vagy...

Labrador retriever vagy Rottweiler?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 19:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem megmondom őszintén egyik fajta sem a kedvencem attól függetlenül, hogy labradorom van. A rottweilerbe nem bízok egy ideje, a labrador meg divatkutya lett. De ha ezek közül válasszak, akkor a labi
2012. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Labik, goldenek kivétel nélkül hagyták eddig magukat megsimogatni kerítésen kívül, mindig jöttek oda farokcsóválva és végigkísértek, amíg tartott a kerítésük :)


Szóval házörzőnek semmiképp se. Így rotti.

Bullmasztiff nem tetszik? Imádja a családját, gyerekeket, emellett nagyon jó örző-védő!

2012. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 alice_L ***** válasza:
:) mondom itt is: landseer.
2012. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg üljön össze a család és együtt döntsetek, mert 13évesen nem biztos, hogy egy kemény ÖV kutyával kéne kezdeni, de még abban is kételkedem, hogy szívesen áldoznának a szüleid súlyos összegeket egy normális kutyára. És ebben az esetben itt is a menhelyi/fajtamentős kutyákat ajánlanám.
2012. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Labrador retriever választottam!:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2806952-milye..

2012. márc. 29. 13:28
 16/21 anonim ***** válasza:
Labrador retriever!!!!!
2012. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. márc. 31. 10:08
 18/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van Rottweilerem is meg Labradorom is nagyon jól kijönnek egymással! Attól függ mire szeretnéd! Mert ha házörzésre akkor Rottweiler ha csak egy "nyalogatós" , szelíd kutyust szeretnél akkor a Labradort!
2012. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2012. ápr. 19. 18:28
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát igazából a labrador nem jó házörzőnek, csak családtag. A Rottweiler-ről pedig sokan mondják hogy agresszív meg hogy nagyon harapós.. ezek tévhitek, ha úgy tartják a kutyát, hogy elég gyatra körülmények között, vagy rendőr-vadász-vagy őrző kutyaként, akkor egy kicsit agresszívebb. De nekem mindkettő nagy kedvencem!! :) Szerintem jól döntöttél, ha először van kutyád, a Rottweiler nem agresszív, ám nem jó olyan embereknek, akik először tartanak kutyát :)
2012. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!