Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever kutyám van...

Csaba1974 kérdése:

Golden retriever kutyám van tuti fajta szülők nekki nem lett kikérve a törzskönyve már kicsit bánom de Nem is ez a kérdésem hanem: ti milyen fésűt használtok az ilyen vagy hasolló szőrű kutyákhoz? FURMINÁTOR vagy az ugyan olyan csk olcsóbb változat?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igaz nekem Labradorom van, de én is furminátort vettem. Érdemes megvenni, bár én a vaterán néztem, van valaki, aki külföldről szerzi be és ugyanazt olcsóbban veszed meg, nem 10 ezerért. Mindenki, bárki, akit kérdeztem, mind meg van elégedve és senki nem bánta meg! szóval pláne, ha lakásban tartod, mindenképp megéri! Mennyi idős a kutya? Enyém 4 hónapos!
2012. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az 1974 ugye nem a születési éved?
2012. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8 hónapos nem lakásban tartott kutyus. De szeretném ha szép lenne a szőre! Igazából a páromé tavaly okt végén kapta szülinapra. Járok ki németbe majd ott megnézem. De a vaterán amit árulnak azt mondták h ne vegyem meg mert kitörik a foga ?
2012. márc. 26. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokan vettek már onnan és azt írták, hogy jó. Ilyen jó árban máshol nem vagyok benne biztos, hogy találsz.
2012. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!