Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vigasztaltad magad...

Hogyan vigasztaltad magad mikor nem született olyan színű kutyus a tenyésztőnél amilyet szerettél volna?

Figyelt kérdés
Megvetted vagy máshonnan vettél? Esetleg vártál?
2012. márc. 28. 22:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Más színűt vettem. Nekem fontosabb volt a kutya minősége, mint a színe.
2012. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
színű??:O Ht ez érdekes. Képzeld én ugy voltam vele h nekem szürke fehér kiskutya kell(amstaff) párommal 3éve elmentünk egy tenyésztőhöz ahol egy alomba 3 szürke és 3 fekete fehér kiskutya született (kan szuka vegyesen) Fényképről egy szürke fehér kiskutyát választottunk ki,amikor lementünk h megvegyük,az első aki odarohant hozzám egy fekete fehér kis szuka volt. 40percet töltöttünk közöttük mire rájöttünk h nekünk nem a szürke és még csak nem is a kan kell hanem az az édes kiscsaj. azota a legboldogabbak vagyunk! Nem a szín a lényeg hidd el. hanem a temrészete:)
2012. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem nagyon volt fontos a szín így azokból választottam amilyen volt.

De ha fontos lett volna és a közeljövőben várható lett volna olyan szín amilyet nagyon szeretem volna akkor várok. Ha nem akkor meg keresek másik tenyésztőt.

2012. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Van olyan ember, aki szín alapján vesz kutyát?
2012. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos van, a legtöbb divatkutyás ilyen.
2012. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
olyan kutyát sosem találsz, ami majd menni fog a cipellőidhez, meg a kis rucikáidhoz, meg a hajszínedhez! Neked minek kutya????
2012. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Abban a fajtában amit majd szeretnék 2 szín van csak. A tenyésztő már genetikából adódóan meg tudja nekem mondani, hogy mi az ami várható és hogy mi az ami biztos nem lesz. Ha valaki megkérdezi akkor egyből rávágnám, hogy nekem bizony ez és ez kell, aztán kicsit belegondolok és rájövök, hogy egy teljesen ellentétes nemű és színű kutyának is ugyanúgy örülnék.

De legutóbbi eset, párom (közös, de az övé volt a végszó) kutyája: konkrét elképzeléssel indultunk el szintén, hogy mi az amit szeretnénk és mi az amit nagyon nem. Meglátott egy 9hetes apróságot, aki pont a nem szeretném kategóriába esett és persze, hogy őt hozta/uk el. Ő 1000%, hogy nem bánta meg, de én sem.

2012. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
33%

mennyi se**fej van itt.

remélem tisztában vagytok vele, hogy valószínűleg egy KISLÁNYHOZ dumáltok ilyen szépen.

2012. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Én vártam még egy évet egy másik alomra. Alapvetően hobby célra szerintem a szín nem olyan lényeges de pl tenyésztésben igenis az, nekem mindenképpen egy adott színű szukára volt szükségem, hogy azt fedeztethessem megfelelő kannal (nálunk nagyon kötött, hogy melyik színt mivel lehet keresztezni) Összesen 3 évet vártam a kiskutyára abból a kennelből amiből szerettem volna.
2012. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
2. vagyok ugyérzem h senki nem mondott olyat ami bántó lenne. A lényeg h ha egy kislány is,akkor meg pláne ne a szí alapján döntsön szerintem. Hanem minőség fajtaszeretet egészég és temperamentum szerint. De ha tényleg kislány nem őfogja eldönteni. Úgyérzem nem volt bántó hozzászólás senki részéről.
2012. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!