Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vácon hol a legolcsóbb a...

Vácon hol a legolcsóbb a szuka kutyák ivartalanítása?

Figyelt kérdés
Nem sokára örökbefogadok egy gyönyörű szuka kutyust, ivartlanítási kötelezettséggel. Ha van itt váci, ajánlhatna állatorvost. Messzire nem szeretném vinni, mivel itt is van jó pár, csak az árakkal nem vagyok tisztában.
2009. jún. 15. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívj fel pár orvost,és kérdezd meg. Ez a legegyszerűbb.
2009. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyílvánvaló, de gondoltam valaki akkor tapasztalatot is meg tudna velem osztani, hogy egyáltalán az árral és magával a műtéttel is megvoltak-e elégedve...
2009. jún. 15. 12:28
 3/7 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Szia!

Sajnos pontos árat nem tudok neked mondani, csak megközelítőt, azt is csak akkor, ha elárulod milyen fajta a kutya akit örökbe fogadsz!


Nekem 3 hónapja császározták és egyúttal ivartalanították is a szukámat(TK-es, tenyész-szemlés, kiállítási eredményekkel rendelkezik,összesen két almot szült, most 5 éves és nem muszályból ivartalaníttattam!!!)

A Kedvenc-ben(Rádi út) 40ezerért(a szuka 55-60 kg volt)

Állatorvosnak én Dr. Faragó Zsolt Károlyt ajánlom, nekünk Ő bevált nagyon!

Sok szerencsét a kutyushoz!

2009. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz, ezt nem írtam. Nem fajtatiszta, szetter-keverék, de kis-közepes termetű marad. Köszönöm a válaszod!
2009. jún. 15. 19:33
 5/7 Bogyigazdi ***** válasza:

Szia!

Én a Tillingeréket ajánlom, ha azt szeretnéd, hogy sokáig éljen a kutyusod!!!Sok sikert hozzá!! Ha megkérdezhetem, honnan fogadod örökbe?

2009. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Gyepmesteri telepről hozták el, jelenleg Buda közelében van, ideiglenes befogadóknál.
2009. jún. 15. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!!


Nekem 2 kutyusom van,az egyik 8 kilós 22 ezer volt a másik mivel kiskutya kategóriába tartozik(4 kiló)ő 25 ezer volt.mind a 2 kutyim szuka volt.

2009. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!