Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetetek ezek yorkshire...

Szerintetetek ezek yorkshire terrierek?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nem, de nem igazán értek ehhez a fajtához. Egyik ismerősömék vettek kettők, de ahányszor én láttam kölyök yorkikat azok nem így néztek ki...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. márc. 29. 17:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nincs , csak a biewer yorki-ban [link]
2012. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Biewer Yorkiban van fehér. De a képen szereplő színváltozatban nem lehet fehér!


A kiskutyák keverékek.

2012. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is azok, csak gondoltam megkérdezem, hátha tudja valaki... mert én addig nem akartam véleményt formálni, míg mások véleményét nem kérdeztem meg. De azért volt egy sanda gyanúm, hogy ők keverékek..
2012. márc. 29. 18:01
 14/16 anonim ***** válasza:
Az egyik (még) yorkienak tűnik, a másik egyértelműen nem az. Hogy a cser jegyes felnőttnek is yorkie marad-e, na az a jövő zenéje.
2012. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
talán van bennük törpe snaci...ez nagy "divat" a szaporítók között, hogy snaci szukát fedeztetnek yorkie kannal és nagy alomszámot kapnak (ugye a yorkienál kisebb az alomszám) a kicsik meg eléggé yorkie szerűek csak fejformában és színben meg néha picit méretben térnek el... Nagy kölyök gyárakban például rengeteg ilyen alom van...
2012. márc. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, mert még picik. De nekem van fajtiszta yorkim, az is így nézett ki pici korában.
2012. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!