Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy yorkshire...

Szeretnék egy yorkshire terrier kiskutyát, de a szüleim nem engedik. Hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
Kb. má 1 éve néha szóba hozom a témát,de mindig azt mondják ,hogy ide nem kell kutya meg hogy a lakásba nem jöhet.... és én meg mondta h akkor kintre,de nem yorkit mert szerintem az nem birná ki a telet pl. De akkor egy bichon kutya fajtát ami azér kibírja nem?... velem ,semmi gond nincs: pl. jó vagyok iskolában is,5-ös tanuló vagyok szinte mindenből,de mégis mi hiányzik??? pedig én gondoznám mindennap kivinném sétálni stb. biztos hogy nem hanyagolnám el. :) szerintetek mit tudnák tenni,az érdekében,hogy vegyenek nekem egy kis kutyust?
2012. márc. 29. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A Bichonok sem bírják kint.


Nyomtass a Yorkikról képeket tegyél ki a faladra olvasgass utána és végül hátha rájönnek, hogy neked egy ilyen kutya kell.

Vagy keress Yorkiról egy nagy cuki képet és tedd ki a hűtőre!


(Az én szüleim meg Yorkit vennének és nem Havanesét amit karok.....)

2012. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*akarok
2012. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) És szerinted melyik az a kutya amelyik kinnt megél? de nem nagyobb pl. egy tacskónál,annál is kisebb azér.
2012. márc. 29. 18:05
 4/13 A kérdező kommentje:
Mer nekem minél kisebb kéne,de ami kinn azér megél! :/
2012. márc. 29. 18:06
 5/13 anonim ***** válasza:
A drótszőrű tacsi. Vana törpe változat az elég kicsi.
2012. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De nekem a tacskók nem jönnek be!!! csak valami olyan fajtára gondolok ami kb. akkora vagy annál kisebb! és a máltai selyemkutya? :$ az se birja kinn ugye?
2012. márc. 29. 18:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem azért nem bírják kint mert megfagynak, hanem mert hiányozni fog a gazdájuk.
2012. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
akkor biztos hogy birnák! ugyan is én minden nap kimennék hozzá! de hát fázna azér nem?..:/ vagy meghagynánk a szőrét hosszúra! :) Hajj,de nem engedik meg :'( megkérdeztem anyut hogy hány % hogy fogok kapni errre ő : 0 % és még mondta hogy most állandóan ezzel fogsz nyaggatni? ! De én ugy szeretnék! :'(
2012. márc. 29. 19:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért nem bírják ki ezek a fajták télen kint, mert nincs aljszőrzetük, mint a legtöbb fajtának! Még az lenne a legjobb megoldás (ha biztosítani tudod neki a szellemi és fizikai lefárasztást), ha vennél egy fehér pulit, a legnyugodtabb kölyköt az alomból. Ha nem tetszik zsinórosan, ki is lehet fésülni, meg kozmetikusnál fazonra nyíratni. Ekkor teljesen olyan, mint egy szobakutya, jól bírja a hideget-meleget :) De szerintem egy jól ápolt, rendszeresen megszedett, ápolt fehér puli gyönyörű és különleges:

[link]


Kölyök:

[link]


Ugyanez a puli később:

[link]

[link]


:))

[link]

2012. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudnánk,hogy mi a szüleid"gyenge pontja"?Ezt neked kell tudnod,hogy ,hogyan vedd rá.Már legalább 1000 ilyen kérdés érkezett.Ilyeneket felesleges kiírni,vagy mit vársz?...Mondjam azt,hogy tanulj továbbra is jól,csinálj nekik minden reggel kávét,Takarítsd össze a szobádat...(?)Böngéssz,sok ilyen hülye kérdés érkezett.Boccs,csak őszínte vagyok.
2012. márc. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!