Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb Amstaff...

Melyik a legjobb Amstaff kennel? Tudom rengeteg van a neten, de elsősorban személyes tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2012. márc. 29. 18:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát ha szerencséd van akkor igen, de ez az ár áltlaában a többi kennelnél is,bár vannak akik még a hobby kutyát is 150 ezerért adják de szerintem felesleges. Ha hobby kutyusként veszed akkor általában ivartalanitási szerződést iratnak veled. De az a legtisztább ha náluk érdeklődsz. Jártam már ugy még 13évvel ezelőtt amikor a boston terrieremet vásároltam h felhivta őket h kutyust szeretnék venni tőlük( 13 éves kislány voltam) és annyira elgyengültek h 90ezerért adták a kan kutyust(show minőség,évekig jártunk vele utána kiállitásra és hát minden tulzás nélkül mondhatom h mindig tarolt mindenhol) csak azért mert h kislány voltam,későbbiekben összeismerkedtem egy gazdival a kiállitáson akiről kiderült h a másik kant az alombol ő vette meg 180.000 ugyanakkor. Tehát ez szimpátiátol is függHET!:) Sok sikert ,jo lenne ha irnál majd h h sikerült döntened illetve kivel bezséltél.
2012. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!