Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jelei vannak a székreke...

Milyen jelei vannak a székrekedésnek kutyáknál?

Figyelt kérdés
Szóval estére be vannak csukva a kutyáim(4db), és az egyikük eddig mindig becsinált a helyére , amit reggel mikor kiengedtem kitakarítottam.Pár napja viszont nem találok bent kutyaszart, a kutyák egy helyre végzik a dolgukat így nem tudom megkülönböztetni melyiket ki csinálta, és séta közben sem szoktak szarni sehova(vagyis csak nagyon-nagyon ritkán).Van valami jele annak, hogy székrekedése lehet a kutyámnak ?

2012. márc. 29. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, az, hogy nem kakál. Hagyd nappalra is bezárva, csak felügyelet mellett engedd ki, és lesd, mit produkál. Az egészsége megér egy kis bezártságot.

Persze ha még fiatal, akkor előfordulhat, hogy csak most jött rá, hogy nem jó buli éjszaka maga alá csinálni, és egész egyszerűen csak kenneltiszta lett. Majd kiderül.

2012. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másfél éves a kutya.Szerintem holnap összeszedem az összes kutyaszart, és estére nem csukom be majd őt aztán reggel kiderül.Azt nem bánnám ha többet nem csinálna be a kennelbe:)
2012. márc. 29. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Enni eszik az állítólagos szorulásos kutyád?Mert a kettő üti egymást hisz a kutyák gyomrának befogadó képessége is véges.Tehát ha nem ürít akkor nem tud enni sem.
2012. márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincsen vele gond szerencsére, úgy néz ki leszokott a kennelbe csinálásról :) Este ki volt engedve , és reggel találtam kutyaszart is amit a kicsi csinált.
2012. márc. 30. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!