Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek hol alszik a kutyusotok?

Nektek hol alszik a kutyusotok?

Figyelt kérdés
Hol van a helye a lakásban? Veled egy szobában alszik a kutyus? Ki van még a szobában?
2012. márc. 30. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Az én kutyám kint alszik. De majd szeretnék egy kistestű kutyát az majd bent alszik velem.:)
2012. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen bent alszik mind az 5. Mivel nem nagy a lakás, össze vannak nyitva a helységek, mindegyiknek megvan a kedvenc helye. Az egyik ragaszkodik az ágyam előtti helyhez.
2012. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem volt párom, az ágyam mellett aludt pokrócon a földön. Most a párom miatt csak a folyosón alhatnak a hálószobánk előtt, de ha aggódom értük, vagy betegek, akkor csak azért is beengedem őket az ágyam mellé. A folyosón egy nagy szivacson alszanak, ami egy ágybetét volt, ha a párom nincs itthon, sokszor bebújok oda a kutyákkal együtt és iszonyat jókat durmolok velük a szivacson.
2012. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
A kutyaházban az udvaron, a bejárati ajtó mellett :)
2012. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Mellettem az ágyban.
2012. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Bent a szobában velünk (párom+én), van egy szivacsa az ágy mellett este ott szeret aludni, de van egy az asztalom alatt is napközben javarészt ott tanyázik.
2012. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
a saját kis szobájában (amit egy gardrobbol alakítottunk ki neki) a saját ágyában a játékai között :)
2012. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Van egy kutyaágya, meg egy szobakennelje. Ott alszik ahova épp azokat rakom. Általában a szobámban, a fal mellé. Meg van a kertben is kennelje. Ott a kutyaházban alszik.

3 kutya van a szobában meg én, néha a macska is bejön de nem szeretem mert akkor velem alszik, úgyhogy nem szoktam beengedni este, csak a többi helységbe.

2012. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:) látom vegyes válaszok vannak.:) Csak azért kérdezem, mert egy kis mopszom van és nagyon társaságkedvelő kutyus, folyton az emberen lógna és gondoltam behozom az ágyikóját az ágyam mellé. Eddig a folyosón aludt. Szerintetek?
2012. márc. 30. 16:58
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Én a mondója vagyok,hogy kutyának macskának kint a helye akár milyen hideg is van.Kint a kutyaházban alszik a kutya a macskával.
2012. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!