Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Első saját kutyám lenne. Sajnos a szüleim a házban hallani sem akarnak kutyáról de én mindenképpen kistestűt szeretnék, ezért olyan kellene ami szeret kint az udvaron. Konkrét fajta nincs hogy milyent szeretnék, időm lenne vele foglalkozni. Igazából tanítgatni szeretném, sétálni vele, meg szeretgetni :D Ha tudtok ilyen feltételeknek megfelelőt írjatok légyszíves :) előre is köszönöm:)
2012. márc. 30. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menhelyről hozz ki egyet, kezdő kutyásoknak ezt ajánlom. Ráadásul segítenél egyen és elképzelésed sincs milyen fajtát szeretnél. Arról nem is beszélve, hogy nem kell ebadót fizetned utána. :)
2012. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menhelyi kutya, tacskó, beagle (bár a a beaglet első kutyának nem ajánlom)
2012. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
De ezt hogy képzeled hogy kint fogsz vele dekkolni az udvaron? Elképzelted már a szitut? Ott lesz a kis 8-10 hetes kutya aki most szakadt el a mamájától akit mindig tudott követni, és bekerül egy idegen környezetbe ahol még utánad se mehetne a lakásba kint kéne dekkolnia egyedül egy kertben. Aztán kimennél hozzá játszanátok,sétálnátok utána meg megint a csalódás hogy a gazdi megint itthagy egyedül.. Ez szörnyű fájdalmas lenne egy kicsinek. Szerintem vagy bemehessen veled a házba legalább fél éves koráig(nem azt mondom állandóan de azért mehessen utánnad) vagy fogadj be menhelyről egy felnőtt kutyát! Más lehetőség nem illik hozzád,hogy fel akarj nevelni egy kiengyensúlyozott állatot! Látszik az írásodból is hogy gyerek vagy és neked annyiból áll egy kutya hogy szeretgetés meg séta,hát közel se...
2012. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Tacskó,törpeuszkár/snauczer yorkshire terrier, mini yorkshir terrier, extra mini yorkshir terrier, yack terrier, spicc, mopsz, csivava, máltai selyemszőrű , pekingi palota kutya,bison hevenese(heveönyízi),

Majd még írok ha a többi kistestű kutya is az eszembe jut....

2012. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A menhelyi kutya jó megoldásnak tűnik :) utolsó: egy szóval sem mondtam hogy 8-10 hetes kutyát akarok, amúgy nem vagyok kisgyerek, oké hogy a szüleimmel élek, de nem vagyok se 10 éves se 15, de ha egyszer a szüleim nem akarnak a házba kutyát akkor mit tudok csinálni? Megmondták hogy lehet, de csak kint az udvaron.
2012. márc. 30. 20:13
 6/9 A kérdező kommentje:
bocs. utolsó előtti, utolsónak köszi :)
2012. márc. 30. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menhelyről hozz ki! Hidd el, nem fogod megbánni. Iszonyat hálás lesz és egy kölyökkutyát tényleg nem igazán jó ilyen feltételekkel bevállalni. Sok sikert!
2012. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem is menhelyről :) de én a drót szőrű tacsit ajánlom nagyon gazdis fajta :)
2012. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)) akkor felkeresek egy menhelyet. :)
2012. márc. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!