Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Többkutyások! Nektek van...

Többkutyások! Nektek van 'kedvenc' kutyátok?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, ki hogy van ezzel:)
2012. márc. 31. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Kedvenc kutyafajtára gondolsz?:)
2012. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van a kutyáim között kedvenc de amúgy mindet egyformán szeretem.
2012. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, akit jobban szerettek a többinél. És kedves második: neked ő mitől kedvenc, ha végül is ugyanúgy szereted? Miben nyilvánul meg?
2012. márc. 31. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
minden kutyámat szeretem mindet másért... a "kedvenc" szerintem erős kifejezés de van olyan kutyám akiknek a hozzá állását és temperamentumát jobban kedvelem de ez soha nem megy a többiek rovására :)
2012. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindegyiket másért szertetem, és az elsőt szeretem a legjobban ha muszáj de amúgy mindegyik egyformán fontos. Azt hiszem az egyértelmű, hogy miért az első a legkedvesebb. Mert ő az Első kutyám.
2012. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is az elsőt szeretem a 3 közül a legjobban:)
2012. márc. 31. 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindet szeretem és ugyan úgy. Nem tudnék kiemelni egyet sem. Mindegyikben mást szeretek. De nálunk nincs kivételezés és ez meg is látszik rajtuk. Minden kutyának külön stílusa van nincsenek elnyomva...:)És nem is hagyom hogy egymást elnyomják tehát mindenki tud érvényesülni a kicsi falkánkban:)
2012. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is csak azt mondhatom,mindegyikükben mást szeretek,de egyforma erővel mindhármukat.Kis kopóm intelligens,tanulékony,engedelmes,akár póráz nélkül a világ végére is elindulhatok vele,atletikussága miatt társam a biciklitúrákban,erdőjárásokban,mindenben,bár ő mégis önállóbb.Kuvaszkámnak a gazdi az Isten,minden lépésem lesi,ha csak meglát az ablakban,máris csóválva rohan oda,mászik a párkányra,egy percre nem tágítana mellőlem,ha tehetné...Öreg collie kutyusom pedig...!Bár már öregen került hozzánk,mégis végtelenül kedves,nyugodt,anélkül is lehet szeretgetni,hogy az ember tiszta nyál lenne,nagyon szeretetre méltó.


Egyformán szeretnivalóak mindannyian,éppúgy,ahogy pl a barátai között sem feltétlenül tesz különbséget az ember.Mindenkit más belső tulajdonság tesz szerethetővé,s ezáltal egyedivé és pótolhatatlanná.

2012. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék választani közülük. Nem tudom azt mondani, hogy őt ezért és ezért jobban szeretem, mert ahogy már többen írták mindegyikben van olyan tulajdonság, ami egyedivé teszi. Nem is kivételezek egyikkel sem, legutóbb pl.: maradt egy húsos csont nekem meg 3 kutyám van, inkább elvittem anyósomék kutyájának, ő meg megkérdeztek, hogy mi van nektek nincs kutyátok? De van, de 1 csontom van és 3 kutyám vagy kap mindegyik vagy egyik sem.
2012. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is mindegyik kutyámat imádom.:)

Mindegyikhez fűz valami egyedi kötődés, nem tudnék ezek között rangsorbeli különbséget tenni...


És nálunk is úgy van (4-en vannak), hogy vagy mindenki kap, vagy senki sem.

Mindent arányosan, egyformán kell elosztani, és mindenkivel van, hogy külön "testreszabva" foglalkozom (lsd. agility, apport, biciklis séta, birkózás), meg vannak közös falkatevékenységek is:)


Viszont az eltérő személyiségük miatt van, akivel még soha a hangomat sem emeltem fel (menhelyi), és van, akinek párszor rá kellett szorítanom a pofikájára, de most már neki is elég egy enyhe kis ejnyebejnye.:)


Érdekes, hogy pont a KÁJjal végképp soha semmi gáz nem volt. Engedelmes, alázatos. Szerintem ő igazából egy cica.:D

2012. ápr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!