Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hoz ilyen kutyát kutyafu...

Miért hoz ilyen kutyát kutyafuttatóra az ember?

Figyelt kérdés

Egy hete történt, hogy két férfi, egyik egy amerikai akitát, másik egy bullterriert hozott magával a kutyafuttatóra. Az akita az 50kg-jával jóformán húzta a "gazdit" ...mások nem is szívesen jöttek be addig amíg bent voltak. Mikor jöttek mi és egy pár már bent voltunk. A másik párnak egy palotapincsie volt.

A két fickó még meg is kérdezte, hogy nem-e agresszív a kicsi...mondták, hogy neem, így a két pali elengedte a kutyákat.

NEm telt el 20 perc mire az akita elkezdte kergetni a pincsit, erre a bullterrier és vérszemet kapott és már ketten rohantak a kicsi után. Elkapták és elkezdték cibálni a kicsi meg üvőltve szinte sírva próbált elrohanni előllük. Az akitás gazdi nem tudta megfogni a kutyáját, a bullterrieres is csak nagy nehezen...a pinics végül sírva odaszaladt az addigra guggolva,egyhelyben tárt karokkal váró gazdihoz...szegényke nagyon nyálas és kicsit megtépett lett...szerencsére nagy baj nem lett belőle...iylen kutyát miért hoznak kutyafuttatóra?


A végén azért elnézést kértek,de ha a mi kutyánkat kergetné egy másik iylen agresszív, levadászó technikával az én párom biztos pofán rúgta volna mind a kettőt.


A további fél órában amíg ott voltak az akita pórázon volt a bullterriert elengedte emgint a gazdája....az egyedül viszonylag normális....


Ti találkoztatok már iylen esettel?


2012. ápr. 1. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
igen amúgy én pincsim is ilyen mint utolsó tied. Csak az a baj hogy nem csak a nagy kutyákra vannak előítélek hanem a kicsikkel is! Múltkor is bementünk futtatóba, bent volt 2 középtermetű kutya egy családdal aztán bementünk hogy ezekekel jól el fog játszani. Ahogy bementünk persze rögtön elkezdték szaglászni egymást a 3 kutya aztán a 2 kutya gazdái hogy jajj gyere ide hagyd az a kiskutyát folyamatosan ezt hadarta. Aztán utána elkezdtek igen édesen futkározni,tökre örültem hogy ilyen jó pajtásokat talált magának a kutyám, gazdái meg még mindig hajtották hogy chaanneel gyere ide hozzám gyereee.. Aztán miután megunták hogy a kutyáik jól érzik magukat az enyémmel inkáább kimentek.. nem is értettem mi bajuk :S
2012. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Little Red

Én írtam a pincsi + fekete vizslakeverékes sztorit.

Na szóval én tudom hogy nem olyanok a nagy kutyák, mert enyém legjobb haverja 1 golden, 1 vizsla kan, 1 golden-foxi keverék (de golden mérettel megáldva) csak tudod amíg morgolódnak, nyálaznak nem is zavar, tudom játék, de mikor már felsírt a kutyám és behúzott farokkal majd összepisili magát, látom a szemén, ez már nem játék, na olyankor lépek közbe.

Mellesleg pedig, soha nem a kutyákra haragszom, mindig mindenről a gazda tehet!

Én imádok minden kutyát amelyik ok nélkül nem agresszíveskedik, nem szedi le rólam merő szeretetből a kabátot és nem tesz rám egy fél vödör nyálat csak mert úgy gondolja kedve.

[link] A sötétebbel volt a sztori.

2012. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
aztarohadt hol vetted az ágynemű huzatod? Nagyon fazon:)) Persze a kutyák is édesek de ők nem tibeti spánielek?
2012. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az ágyneműt kérlek szépen a yisk vagy hogy írják üzletben vettük, szatén és le volt árazva 6 ezerről 3 ezerre egy szett. 1 paplan + nagypárna huzat. De kishibás szerintünk, mert 2 szettet vettünk mint látod és egyikünk párnája cipzáras, másikon se gomb, se cipzár. Egyik paplan cipzáras, másik gombos. :D

De aludni tökéletes, lesz...om a gombokat. :D

A kutyusok mindkettő örökbe fogadottak. A sötétet mindig tibeti spánielnek nézik, és szép példánynak, mert a farok zászlója is nagyon hosszú. A másikra azt mondják olyan mint ha pincsi és papillon keveréke lenne, hát nem tudjuk de nagyon helyesek, szelídek, bújósak, szobatiszták és szófogadók. :)

ja az ágyneműt kb. 2 hónapja vettük amúgy. Szal.. már nem kapsz ennyiért valószínűleg.

2012. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
köszönöm a válaszod, énis jártam hasonlóan 2x hogy megvettem az ágyneműgarnítúrát aztán a gomb részénél nem volt kilyukasztva,házilag kellett nem volt egyszerű de naon szép a tied:) Én azóta csak czipzárasat veszek:) Szerintem is a barna tibeti spániel nagyon szépek:) de ennyit offoltam csak köszönöm:)
2012. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!