Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám ha kiállításra vagy...

Kutyám ha kiállításra vagy egyéb olyan helyre megyünk ahol sok ember és kutya van nem agresszív de ha csak sétálunk emberekre nem, de kutyákra igen?

Figyelt kérdés
Falkavezérségen már nem tudok mit változtatni egyértelműen én vagyok a főnök, de egyszerűen kiállításon és kiképzésen nyugi van utcán meg megölné, miért van ez? BH vizsgás engedelmességivel nincs gond csak nem tudok pl elmenni mondjuk a Margit szigetre mert széttépné az összeset. Mit tehetnék még?
2012. márc. 16. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen kutyus?És ha olyan kiképzőt fogadnál aki veled megy sétálni és mondja mit csinálj?Ha van ilyen kiképző szerintem beszélj vele. :)

Bocsi h nem tudtam rendes választ adni :(

2012. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért nem állítod le, ha kezd ideges lenni? Még mielőtt nekiesik a másiknak, biztos látod, milyen amikor már "úgy" néz. Ha minden más helyzetben megy, egyszerűen az utcán is csináld azt, mint máshol, értesd meg vele, hogy ott sem szabad acsarogni.

Persze ha nem megy, akkor tényleg keress házhoz járó kiképzőt, aki segít.

2012. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!