Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te is fested a kutyád körmét?

Te is fested a kutyád körmét?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 14:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen embert szívlapáttal verném kis cafatokra!
2012. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
természetesen nem. Sőt a szőrét se pinkre.
2012. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Ő nem ember, nem kell belőle bazári majmot csinálni.

Ha csinosítani akarod, fésüld, keféld a bundáját, vegyél neki csillogós nyakörvet, ami strasszos vagy mittomén kendős, de ne kend be ilyen vegyszer szarokkal, nem kell. Kend a saját körmöd!

2012. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Miért,ki még?:OÉn nem hiszem,hogy az a kutyám javára válna.Nem csinálnék(divat)majmot belőle...Egy kutya ne a festett körömmel meg a divatos"rucival tűnjön ki(ha már a gazdinak minden áron feltűnési viszketegsége van)hanem a jól neveltségével,ápoltságával és a Természetes szépségével,amit a természet adott neki.Ha valaki nem bír magával,fesse a saját körmeit,a kutyával pedig inkább csináljon olyat,ami mindkettejük javára válik,játsszanak,sétáljanak vagy tanuljanak valamit,esetleg ápolgassa.

(megnézném a cuki kis kuvaszomat pink körmökkel...-.-')

2012. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Persze! Minden nap más színűre! Gyááá! Természetesen NEM!!!
2012. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Persze, rózsaszínűre, csak mindig rámgy a szőrére, mert izeg mozog :). Egyébként rózsaszínű uszkárról van szó, és a játékboltban vettem, ilyen interaktív!

Viccet félretéve: NEM!

2012. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez most vicc, ugye? Dehogyis! Van egyáltalán olyan, aki ilyent csinál?!
2012. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Én sem láttam még ilyet itt Magyarországon senkitől! Elkezdtem nézni a 101 nagykutyát, és Amerikában most az a divat hogy az ölebek körmöcskéit kifestik :( Többek között Rose Mcgowen is, pedig azt hittem hogy neki több esze van.
2012. ápr. 1. 14:32
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,Amerikán ne lepődj meg.Ott már kínjukban nem tudják,mit csináljanak.Az ottani kutyázásról pedig meg van a véleményem...
2012. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze vannak, sajnos egy olyan kozmetikus közelében lakom aki híres az ilyesmiről.naponta láton alila, pink,kék kutyákat csillámos körömmel...És a hülye 60-as IQ-jú gazdikat
2012. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!