Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire behívható a kutyád?

Mennyire behívható a kutyád?

Figyelt kérdés
Első szóra visszajön, vagy van, hogy többször szólsz? Ha nem jön, hogy bünteted? Mik azok, amik nagyon elterelik a figyelmét? Ha kan, és tüzelnek a szukák, odamegy, vagy akkor is hallgat rád? Kort és fajtát is légyszi.
2012. márc. 25. 18:31
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
62%

Igen, visszajön.


Ha esetleg nem, akkor nem könyörgök neki, hanem odamegyek, felemelem a nyakánál fogva és vagy kap egyet a pofájára vagy megrángatom. Nálam nincs kecmec.


A szagok.


Akkor is hallgat, csak hamarabb vissza is tér a kutyához, nem lebzsel körülöttem annyit.


A kutya másfél éves roti-nj mix.

2012. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
46%

Mind a 2 kutyám első szóra visszajön.

Ha nem jön vissza akkor érte megyek és kap egyet a seggére.

Általában a bicikliket a Puli mindig megnézi. Az elszokta terelni a figyelmét egy kis időre.

Ha tüzel a szuka akkor is oda jön, csak ilyenkor van, hogy nem az első hívásra de max a 3. hívásra akkor is jönnek.


Tacskó keverék 6 éves, Puli 9 hónapos

2012. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

-igen legtöbbször első szóra vissza jön ,de ha hempereg vagy nagyon szagol vmit akkor 2x-3x is szólok ,ha nem jön oda megyek rácsatolom a pórázt és 5 percig szorosan a lábam mellett jön,utána újra elengedem ez nálam beválik,egy séta alkalmával 1x kell büntetnem ha nem jön utána ,bárhonnan vissza tudom hívni..


10 éves szuka bichon

2012. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
40%

Ti belegondoltok abba amit írtok?

Azt mondjátok első szóra visszajön, utána meg leírjátok, hogy mit csináltok, ha nem?

...

2012. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
87%

Első szóra visszajön.

A macskák és az agresszív kutyák terelik el a figyelmét. A macskát üldözni, az agresszív kutyáknak meg visszapofázik ha nem figyelek.

Ha első, max második szólásra nem jön, odamegyek, és a grabancánál fogva viszem magammal.

A tüzelő szukákat megugrálja, de visszajön.

1 éves kínai kopasz kutya, powder puff.

2012. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
43%
#4 ez ilyen első szóra visszamegy nekik, kivéve amikor nem eset :D
2012. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Jó nektek:) Az én keverék kutyám 8 hónapos, általában (mondjuk 10-ből 8x) visszajön, viszont van, hogy csak 3-ik hívásra. Nagyon sokat fejlődött januára óta (akkor találtam), de pl. ha kutya van, akkor 10-ből csak 5x jön vissza, oda kell menni. Én is azt szoktam, hogy odamegyek, kap pofont vagy seggrecsapást, majd kb. 5 percig nem mehet sehova. Ez vajon jó így?
2012. márc. 25. 18:49
 8/56 anonim ***** válasza:
60%

Remek! Kutya levonja a tanulságot--gazdi a közelemben egyenlő pofonnal, vagy seggre csapással.

Gondolom, jó mérgesen, bővített formában el is mondod neki, mivel érdemelte ki .

2012. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
42%
A kutya nem süket, tudja h hívták. Tudja, h a "nem odamenésért" van. Nem hülye, hanem kutya. Az enyém se fél, ha odasétálok mellé. De ha nem jön és odasietek, akkor nagyon is tudja h mirét van.
2012. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem, ha visszajön, miért ütöd?

Ha meg nem jön vissza, miért írtad, hogy visszajön?

2012. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!