Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mivan? Yorki szuka v. kan?

Most mivan? Yorki szuka v. kan?

Figyelt kérdés

Valaki azt írja h az egyik a kezelhetőbb és a másik a makacsabb. Vki meg pont fordítva. Szerintetek?

am mennyi a szuka ivartalanítása?



2012. ápr. 1. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

IVARTALANÍTÁS ÁRAK

Szuka kutya 10 kg-ig: . . .. 13 000.-

Szuka 10–25 kg-ig: . . . . . .16 000.-

Szuka 25 kg felett: . . . . . . 19 000.-

Kan kutya 10 kg-ig: . . . . . .9500.-

Kan 10–25 kg-ig: . . . . . . . 11 500.-

Kan 25 kg felett: . . . . . . . .13 000.-

Nőstény macska: . . . . . . . .9000.-

Kandúr macska: . . . . . . . . .5000.-

2012. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Egyéni ízlés kérdése, hogy milyen nemű kutyát vásárolunk.

Yorkshire Terrier vásárlás05 A kan jobbára öntudatos, nem igazán simulékony. Szoknyavadásszá válhat, ha egy tüzelő szuka illatát megérzi. A séták alkalmával minden fát, bokrot megjelöl, hacsak néhány csepp erejéig is.

A szuka simulékonyabb, jobban alkalmazkodik. Azonban évente kétszer tüzel. Ilyenkor a foltok ellen szukánkra kutyáknak készült speciális nadrágot adhatunk. A tüzelés idejétől eltekintve szukánk egyszer üríti ki hólyagját. (Persze naponta többször csak nem jelölget).


Nálunk egy Yorki ivartalanítása 15.000Ft

2012. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindenképp ivartalaníttatnék,heréltetnék.
2012. ápr. 1. 16:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 25 kilos bullterrieremet (szuka) 13ért ivartalanitották, plusz levágták a körmét és leszedték a fogkövét is egyben. és még a fülét is kipucolták. sztem inkább változoak az árak :D
2012. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Én mindig is a kan kutyákat kedveltem jobban. A legtöbb szuka bájos, kedves és nyugodt, persze sok kivétel van és ez nevelés kérdése is, de sok akkor is nyugodt, amikor lehetne egy jót "hülyéskedni". Én mindig is jobban kijöttem a kanokkal, egy jól nevelt kan tud rendesen viselkedni, és lehet vele nagyokat játszani. Nem mondom, hogy szukákkal nem, de ez főleg egyedfüggő.
2012. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a nemtől, hanem magától az egyedtől függ, meg attól, hogy mennyire passzl a gazdájához. Akinek kannal voltak problémái, azt fogja neked mondani, hogy a kanok borzasztóak, akinek a szukája ment az agyára, az meg azt. Ha megneveled, mindkettő jó.
2012. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondja hogy a legaktívabbat válasszam az alomból mert az arra utal hogy kevésbé lesz beteges stb. Valaki azt, hogy a legnyugodtabbat. Ez sem egyértelmű.
2012. ápr. 1. 16:59
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Aktív, sportos gazdinak a legaktívabb való. Nyugodt gazdinak a nyugodt kutya.
2012. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az aktivitás nem jelent egyet az egészséggel.

Első kutyának mindig a nyugodtabbat érdemes választani.

2012. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aktív kiskutya aktív lesz felnőttkorában is, és nehezebben kezelhető. Nyugis kölyök felnőttkorában is egyszerűbb eset lesz. Az egészségéről semmit nem árul el, hogy mennyire pörög. Ha jó helyről veszed, mindegyik egészséges lesz.
2012. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!