Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire viseli meg a kutya...

Mennyire viseli meg a kutya lelkét, ha cserélődik a társa?

Figyelt kérdés

Kiskutyákat fogok vakvezető kutyának nevelni, de minden kutyus csak egy évig lesz nálam, utána bekerül az országos képzésbe és végül kiadják egy vak embernek, akinél végleg gazdára talál!

Van egy talált kiskutyám, fél éve szedtük össze az utcáról, nagyon hálás, imád engem és a családot is, szófogadó, nem hiszem, hogy gond lesz a többi kutyával és vele, már az ismerkedés is megvolt, jól vizsgázott. Viszont nem tudom, az ő lelkét mennyire viseli majd meg, hogy minden évben elmegy a kis barátja és egy új kiskutya jön helyette!

Vélemények?


2012. ápr. 2. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg te ott leszel neki, és rajtad látni fogja, hogy nincs semmi baj, nem lesz gond. Te ott leszel neki biztos pontnak.
2012. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos,hogy törődsz vele.még így is jobb,mintha az utcán kóborolna.neki te vagy a világ közepe.:-D
2012. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak kicsit bizonytalan vagyok, mert mikor megtaláltuk, láncnyom meg verésnyom volt rajta, sokat szenvedett már, pedig még csak kb. 2 éves.

Nem akarnék pont én még több szenvedést okozni Neki, mert imádom!


De én is ebben reménykedem, hogy én vagyok a falkavezér, amíg én maradok, addig talán nem viseli meg nagyon :)

2012. ápr. 2. 10:48
 4/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy gond lesz... :) nálam is gyakran cserélődnek a kutyák, picik mennek jönnek, ideiglenes kutyák stb és a nagyokat nem szokta megviselni...
2012. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenes gazdiként nálam rendszeresen cserélődnek a kutyusok. Semmi nyomát nem látom, hogy bánkódnának, egy-egy örökbe adott kutyus miatt. Inkább izgalom van, amikor új társ érkezik. Megszokták, hogy változik a falka.
2012. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, ez nagyon megnyugtató :)

Nagyon szerettem volna segíteni a vakvezető kutyák nevelésében, de a sajátomat azért nem kínoztam volna meg miatta!


De így teljesen nyugodt leszek, tényleg köszönöm mindenkinek :)

2012. ápr. 2. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ugye segítesz a vakvezetők nevelésében? :)
2012. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Természetesen :))
2012. ápr. 2. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!