Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kis maltai pincsim es...

Van egy kis maltai pincsim es ha fedeztetnem egy palota picsivel csunya lenne-e?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Ne szaporítsd, még a saját fajtájával sem hozzáértés nélkül. Ha meg csak érdklődsz, szerintem csúnya lenne.
2012. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

máltai pincsi nevű kutya nincs.

palota pincsi nevű kutya nincs.

Ezzel azt hiszem elárultad hozzáértésed.

Ne szaporíts

2012. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Míra98 válasza:
Alapból nem szépek szerintem a pincsik.
2012. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
maltai selyemkutya es palota pincsi! hogy nincs es mit arultam el? esetleg te az ugymondott bunkosagodat! nezz csak utana! es ha meg valaki tanacsolna valamit erositse meg hogy vannak ijen kutyusok! nagyon edi hosszu feher szore fesulest is igenyel! en nem akartalak megserteni de tenyleg ha utana nezel megtalalod!
2012. ápr. 2. 19:36
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Minek akarsz szaporítani főleg egy keveréket? Miért érné meg neked nem értem? Tudod te mennyibe kerül mondjuk 6 kiskutyát etetni beoltatni meg féregteleníteni aztán ott van a chip is! Közbe meg nem is kérhetnél érte pénzt mert keverék kutyák lennének!

Örülj neki hogy ilyen intelligensen válaszoltam legszívesebben elküldenélek a hülye ötleteiddel a tudod hova!

Nem veszed észre hogy zsúfolásig vannak a menhelyek ígyis? Hány kutyának kell meghalnia olyan ember miatt mint te??? De inkább nem írom tovább csak felhúzol..

2012. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hogyha nem tudod hogy mire is kellene akkor kuldozgessel nyugodtan! egyebkent mar ajanlottak hogy kellenenek kolykok csak en sem nagyon tudtam elkepzelni ezt a ket kutyat egyben! kivancsi voltam mas igene? mer itt eleg sokan szeretnenek csak mas kutyu nincs ami az en kutyumra hasonlitana
2012. ápr. 2. 20:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenki pont a Te kutyádtól szeretne keveréket? Klassz, viszont ha a nyakadon marad 4-5 kölyök, mert a jelentkezők meggondolták magukat, akkor ne csodálkozz.

Menhelyen tucat szám vannak ilyen kutyák, mégsem kellenek az embereknek. Látszik, hogy semmit nem tudsz a felelős kutyatartásról, 12-13 évesen ne ilyen ostobaságokon törd a fejed. A kutyádnak fájni fog a párzás, fájni fog az ellés, a szoptatás és a kölykök pedig kizsigerelik.

2012. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nincs palota pincsi

pekingi palotakutya van

2012. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Melyik kennelből van a kutyád!
2012. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Inkább az ivartalanításon törnéd a kis fejed...

Miért kellene szándékosan két fajtatiszta kutyából egy ki tudja milyen keveréket kihozni?!? Ne kísérletezgess, ők nem patkányok.

Amúgy áruld el kérlek, hogy hány éves vagy?

2012. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!