Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palota pincsit meg szabad...

Palota pincsit meg szabad nyiratni?

Figyelt kérdés

Egy két éves kutyusról van szó aki kint él az udvaron egyáltalán nem jár be a házba.

Azt nem tudom hogy vigyem e el kutyakozmetikába??

Nem fog fázni ha kicsit hűvösebb van???

Visszanő neki télre???

Mennyi lenne a nyírás ára??

Bocsánat hogy ennyit kérdezek de nem vagyok jártas a kozmetikás dolgokban:)


2012. márc. 22. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
El tudod képzelni, hogy hogyan fog kinézni?
2012. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen vagyis már láttam megnyírt palotapincsit.

csak azért szeretném megnyiratni mert sötét színű a szőre és hogy ne legyen annyira melege.

2012. márc. 22. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én kutyakozmetikus tanonc vagyok,rendszeresen jönnek hozzánk pincsik,nagyon szép fazont csinálunk nekik! Sőt én kutyám is pincsi és megszoktam nyírni ,csak a farkán és fején hagyom meg a szőrt ott csak igazítok rajta :)
2012. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szoktak nyiratni palotakutyákat.

Most jó idő van, de lehet még hűvösebb esténként. Én várnék még, amíg nem lesz tartósan melegebb. A következő télre vissza fog nőni, emiatt ne aggódj.

Az ára kb. 4-5000.- forint, de azért kérdezd meg a kozmetikust. Szoktátok fésülni? Ha nem, akkor lehet, hogy csak 'kopasztani' tudják majd. Ha nagyon csomós a szőre, akkor is javaslom a nyírást.


Remélem tudtam segíteni. :)

2012. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 2600 forintért nyiratom a pincsimet, full szerviz van olyankor, bűzmirigy,köröm,fürdetés stb... 3000 forintot szoktam adni, Újpesten van, ha érdekel írj privit.:-)
2012. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!!

Nem most szeretném megnyiratni hanem olyan június körül.Rendszeresen fésülöm csak a füle mögött van két óriási csomó remélem azzal tudnak kezdeni valamit.:))

2012. márc. 22. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, és nagyon ügyes és nagyon aranyos...
2012. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ...bocsi csak nem vettem észre. :)

Sajnos nem Újpest környékén szóval sajnos kihagyom az ajánlatodat.

2012. márc. 22. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit.:-) Szerintem nyirasd meg, én a szomszéd kinti pincsijét minden nyár elején elviszem nyiratni,és télre ugyanúgy visszanő a szőre. Azért viszem el, mert szegénnyel nem foglalkoznak,enni rendesen etetik,de olyan hogy fésülés, bolhátlanítás, stb, nem.. és én meg sajnálom....szinte az egész szőre csomós, legalább legyen pár hónap, amikor jól érzi magát.
2012. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze h lehet, tök jól néznek ki. 2 hete nyírtunk egyet, annyira cuki lett. Megmaradt a füle és a feje, azon kívül mindent le kellett túrni 3 mm-es fejjel, mert így kérte a gazdi. Hát majdnem megzabáltam a kutyit :)
2012. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!