Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye egy hatalmas kaukázusi...

Ugye egy hatalmas kaukázusi keverék nem tud kárt tenni, egy pici tüzelő palotapincsiben? A keverék 14 éves, a pici,2 éves.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 23:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A francért a kant ivartalanítsa...


A szukát kéne, mert attól h a sajátja nem képes vele pározni, attól még minden évben ott lesz a többi kutya a ház körül és csak a megfeleleő pillanatra várnak.

2012. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 cirmos62 ***** válasza:
Igaz, hogy nálunk fordított volt a helyzet, de a szomszéd tacskó kanja simán megcsinálta az utódokat a roti szukánknak. Egy tüzelő szuka elég képtelen dolgokat is képes kihozni a kan kutyából, mérettől függetlenül is. A Ti esetetekben pedig a pincsi nem kívánt szaporulatánál még sokkal rosszabb is történhet.
2012. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 cirmos62 ***** válasza:
A szukát pedig tényleg célszerű ivartalaníttatni, ha nem lehet a tüzelés ideje alatt elzárni, és tenyészteni sem akarjátok.
2012. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
én ismerősöméknél egy tacskó csinált fel egy angol bulldogot. Szép kölykök lettek mondjuk mindenkinek lett szép gazdija egy meg ott maradt a hatalmas farmon:) Szerintem is szukát ivartalanítsd hisz ő még fiatal rengeteg tüzelése lenne. Nálunk addig nem csinálták meg a műtétet míg tüzelt és után is várnunk kellett 1 hónapot addig nagyon vigyázz rá!
2012. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%

Én írtam,hogy a kant ivartalanítsa. Nem kell "francozni" ,nekem a szukám és a kanom is ivartalanitott.Csak éppen a 14 éves kutyát nem biztos,hogy kitenném már műtétnek,miközben a 2 éves kannak meg sem kottyan. Gondolom mindkettő a kérdezőé.

De örülj neki,hogy paraszt lehettél,legyen egy szép napod

2012. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%

Tényleg elég alpári némelyik válaszoló, még akkor is lehülyézik a kérdezőt, amikor az már megértette a lényeget és megköszönte a tanácsokat.

Előző! Félreértetted, a kan 14 éves kaukázusi keverék. A pici szuka pincsi 2 éves.

2012. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Igazad van,nem tudok olvasni. Ez esetben tényleg mind szukát kéne.De bunkózni akkor sem kéne.
2012. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Igen, igazad van, nem kellene bunkózni!!!
2012. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
sajnos előfordulhat h befedezi,és ha megtörténik és már esetleg nem tudjátok elvetetni a kölyköket,akkor a palotapincsi fix,h nemfogja tudni kihordani őket,de valószínű odáig sem fogja kihuzni. Vagy az ivartalanitás mellett szavazok,vagy a totális szeparácio mellett. Nembezsélve arrol h ha "sikerülne " is befedezni maga az is hatalmas fájdalom lenne a picinek. Sajnso a kutyák ösztönből cselekednek,nem mérik fel h nem egy sulycsoportba tartoznak. Nálunk a szomszédba egy roti fedezett be egy kis pulit,sajnos ő is belehalt. PErsze az is lehet h nem sikerül befedeznie ,de én a helyedben nem kockáztatnék.
2012. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
59%
Lehet pontozgatni, nagyon nem érdekel. Akkor is meg kellene válogatni, hogy mit írnak egyesek. Attól, hogy nyomdafestéket nem tűrő módon írogatnak, még nem adnak nagyobb nyomatékot a mondanivalójuknak. Nem kimondottan csak erre a kérdésre íródott válaszokra gondolok. Sajnos kezd egyre gyakoribb lenni az agresszív, alpári stílus. Gondolom éppen azok pontozgatnak le, akikre az ilyen modor jellemző. Csak tessék!
2012. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!