Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te miért nem ilyet használsz?

Te miért nem ilyet használsz?

Figyelt kérdés

[link]


Neked mi a véleményed, tapasztalatod a termékkel kapcsolatban?


Használtad, hallottál valakit, aki használta/próbálta? Milyen eredménnyel?


Valahogy nagyon bóvli szaga van, de kíváncsi vagyok, ti mit hallottatok erről a termékről?


2012. ápr. 3. 12:42
1 2
 1/17 Szilvi & Argos ***** válasza:

Én már érdeklődtem róla ismerősi körben, de senki nem használta vagy hallott róla...ahhoz túl drága, hogy csak kipróbáljam :(

Pedig ha beválik, akkor megéri a pénzét!

2012. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezen a véleményen vagyok. Soha senki ismerősöm nem hallott róla, és túl drága, hogy kipróbáljam, ezért érdekel, hátha valaki már hallott róla valamit, dehát...


Csak olyan "véleményekkel" találkoztam, amik bárminemű tapasztalat nélkül lefikázzák a terméket.

2012. ápr. 3. 13:27
 3/17 anonim ***** válasza:

Nincs róla tapasztalat az ismerősök körében. Így addig nem veszek.

Másik problémám, hogy folyamatosan viselnie kell a kutyának. Nekem hosszúszőrűim vannak, így nem igazán kivitelezhető a folyamatos nyakörv hordás. Egyébként sem vagyok híve annak, hogy állandóan nyakörv legyen rajtuk.

Ettől függetlenül - ha lennének vele jó tapasztalatok - elgondolkodnék a kipróbálásán.

2012. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Ebben igazad van, erre nem is gondoltam! Az én kutyáimon is csak kapun kívül van nyakörv, ráadásul elég lassan áll be a védelem is...


Bár egyébként nem értem, miféle védelem kialakulásról van szó, ha elvileg a kutya mozgására lép életbe a védelem... Mi ez, hogy valami "kialakuló" védelem, holott a fizikán alapszik?


Bár lehet most nagy hülyeséget kérdeztem, és most jól megmagyarázza valaki hozzáértő.. :)

2012. ápr. 3. 13:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

2ismerősöm használja, együtt rendelték, egy napon tették fel a kutyákra is, egyforma kutyáik vannak fajtára, méretre, nemre... (na jó a koruk nem egyezik, de minden más igen) még sétáltatni is együtt járnak szóval összehasonlításnak jó alap:

Az egyik teljesen bolha és kullancs mentes a másikból az utóbbi 3hétben 3 vagy 4kullancsot szedtek már ki. Az ultrahangosról jó véleményeket hallottam (valami s-el kezdődő neve van), de ott meg hátránynak azt rójják fel hogy nagyon könnyen törik és szétesik. A kutyafuttatón ahova járunk rendesen 'tépik' egymást a kutyák, úgyhogy ezzel senki nem is mert próbálkozni, mert szinte esélytelen, hogy egy hétnél tovább egyben maradjon.

2012. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én most látom először, de mivel durván 3db Kiltix vagy Scalibor árában van 1db így nem hiszem, hogy a közel jövőben kipróbálnám.

Bár nagyon tetszik, de jelenleg szerintem túl drága egy átlag kutyának... (még ha egy világszép több milliót érő kutyáról is van szó). Esetleg egy nagyon érzékeny bőrű allergiás kutyánál kipróbálnám....

2012. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5. hozzászóló:

Nahát, ez érdekes, ezek szerint akkor 50 %-os a kütyü.


Lehetséges, hogy az egyik kutyáról esetleg elveszik otthon a nyakörvet, bilétát, ami miatt a hatékonyság is csökken?


Érdekes tapasztalat, köszönöm a véleményed! :)


Ha eszedbe jutna esetleg az ultrahangos neve, kérlek írd meg azt is! :)


6. hozzászóló:


Nekem is nagyon gyanús, hogy még soha senki nem használta, de még az ismerősei sem.. Kivéve a kedves 5. hozzászólót! :)

2012. ápr. 3. 13:43
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem veszik le róla, 0-24ben rajta van a kutyán. Lehet ez is kutya függő, vagy mivel bevallom én nagyon nem hiszek ebben különben sokkal többen ajánlanák, mint mondjuk a kiltixet/scalibort vagy a spot onokat ezért gyanítom, hogy a másikban is fognak idővel találni csak eddig valahogy szerencséje volt.

Ha minden igaz ez volt az:

[link]

(bár ezt se próbálnám ki, főleg az említett törékenysége miatt, de azért sem mert egyre több a fertőzött szúnyog, ellenük meg nem jó, vagy legalábbis a leírásban nincs benne)

2012. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Skudo az ultrahangos.
2012. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Én is maradok a jól bevált Kiltixnél, igaz lehet, most megpróbálom az új Bayer terméket, a Foresto-t, nálunk már lehet kapni, de mivel jóval drágább... Viszont vízálló, és mi sokat úsztatjuk nyáron a kutyákat, mert imádják...


Szóval nem tudom megéri-e az árát, és agyalok, hogy vajon érdemes-e kipróbálni az új örvet. :)


Ezek a bilétás kütyük pedig nem nyerték el továbbra sem a tetszésem. Egyetértek, hogy jobban ajánlanák orvosok is, ha jók lennének... :)


Köszönöm a tapasztalatokat, észrevételeket! :)

2012. ápr. 3. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!