Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
KIS termetű agiltyre alkalmas gyerekszerető könnyen tanul jól kijönn más állatokkal és 1. gazdi "mellé" kerülne és nem terrier !!!
2009. jún. 16. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ugyanezek a kikötéseim voltak nekem is, törpeschnauzert vettem ... bejött :D
2009. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem választhatnál egy kedves, helyes, mozgékony és kisméretű keverék kutyust. Jó sok van és biztos találnál kedvedre valót.
2009. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

mondhattad volna az előző ugyanerről szóló kérdésednél is hogy terrier nem kell....


de hát rendben akkor legyen törpe pincser.... bár mozgékonyságát tekintve olyan mint a terrierek többsége, és szintén sok foglalkozást igényel...azért nem terrier, mert nem angol hanem német fajta.


kis testű kutyák közül agilityre alkalmas lehet a terrierek, pincser, esetleg puli, és a keverékek!


A hosszú szőrű kutyák nem alkalmasak rá!!!! ...vagy állandóan nyírva de akkor ugye minek éppen egy hosszú szőrű


az uszkárnál nagyon gyakori az epilepszia amit a megemelkedett vérnyomás, csak elősegít.

2009. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
és persze igaz, a törpe snaci!
2009. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
mudi
2009. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

15.52: végülis sheltievel senki az égegyadtavilágon senki sem agilityzik..... :o))

És még egy kérdés: miért kell az uszkárt mint fajtát ledegradálni?? itt már nem először találkozok ezzel a hozzáállással.... szomorú.


Kérdésre válasz:

uszkár, mudi, sheltie, törpe pincser vagy valami jó fej kis keverék (1-2 éves, valamilyen olyan helyről, ahol ideiglenes befogadónál van vagy tesztelik/szocializálják őket ezekre a dolgokra és a jelleméről többet tudnak mondani)

2009. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
(még egy kérdés: 15.52: agilityztél te valaha magasabb szinten?)
2009. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Leírtam miért nem jó az uszkár agilityre és ezt továbbra is tartom. Az epilepszia komoly dolog, és ez a fajta nagyonis terhelt!


nem állítottam hogy más fajtával nem lehet én pl. dobermannal csinálom (egyelőre nem magas szinten de gondolom ez nem főbenjáró bűn)


én ajánlottam párat mások pár másikat, nem értem ezzel mi a bajod. Azért van több válasz hogy több jó megoldás közül tudjon választani!

2009. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mudi!
2009. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. jún. 17. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!