Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó minőségű táp, ami védi a...

Jó minőségű táp, ami védi a csontokat, ízületeket, és mellette nem hízhat el a még kölyök, de nagykorában óriás testű kuyám?

Figyelt kérdés
Most select goldot eszik. Prémium tápra gondolok, ami azért megdizethető. Most pont jó húsban van a kutyus.

2012. ápr. 4. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Óriás testűnél nagyon-nagyon vigyázni kell a kölyökkori táplálásra. Egyébként most a Select Golddal elégedett vagy? Ha igen, én nem váltanék, adnék mellé zöldkagyló kivonatot és ennyi (Vetri Care GF600). Mennyi idős a kutyus és milyen fajta?

Én is a legjobbat akartam a bullmacimnak, szuperprémium tápra váltottunk, aztán magas lett a fehérjetartalom (28%), gondot okozott a növekedésnél. Nekünk az előtte levő táppal is gondunk volt, ezért váltottunk. Ha problémamentes lett volna, nem váltottam volna.

2012. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

select golddal mi a baj amúgy? Én pincsim azt eszi érzékeny gyomros változatban.

Amúgy ez még nagyon jó:

[link]

vagy ezt ajánlom:

[link]

2012. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ú, rosszat írtam, a selectet a felnőtt uszkárom eszi.

A kicsi Dog chowt eszik. Azzal elégedett vagyok, mert szereti, és pont jó súlyban van. Viszont az mennyire jó minőségű? Óriás schnauzer- kaukázusi keverék.

2012. ápr. 4. 14:07
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez a pro plan szimpatikus.
2012. ápr. 4. 14:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Elhízni csak akkor fog a kölyök, ha többet kap a kelleténél.
2012. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A dog chow-ról váltanék. Ha árban kb ez a kategórai az ami neked megfelel, akkor brit premium l/xl és josera az amit tudnék mondani.
2012. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha a pro plan is szóba jöhet ár ügyileg akkor jó választás lehet. Vagy ebben árketegóriában még ott van az acana, brit care, cibau, farmina, belcando, eukanuba, royal canin is ezek mind jó tápok, nézd meg összetételre illetve árban neked melyik a megfelelőbb.
2012. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A ProPlan nagyon jó táp, de szerintem horror árban van a minőségéhez képest.

Brit esetleg? Nagyon jókat hallok róla. Josera? Bosch?

2012. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
A húsról, mint természetes tápanyagról hallottatok már? :-)
2012. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én hallottam, gondolom a többiek is. :)
2012. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!