Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy legyek túl rajta? :' ( 13/l

Hogy legyek túl rajta? :' ( 13/l

Figyelt kérdés

A 4 éves kutyusom ma hajnalra elment az örök vadász mezőkre. :'(

Kullancsfertőzése volt.. 2 naponta orvos jött de nem tudta vissza hozni. :"(

Egész nap sírok nem tudom mit csináljak ő volt az első kutyusom.. a másikat még sétálni sincs erőm elvinni..



2012. ápr. 4. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idő sokat segít. Nekem 10 hónapja halt meg a kutyám,de még mindig nem tudom úgy megnézni a róla készült videókat hogy ne bőgjem el magam. :(
2012. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, nekem pont karácsony előtt halt meg a 13 éves kutyusom !

Egész nap csak sírtam , de tudtam neki már jobb , mivel nagyon beteg volt ,

Kereskedelemben dolgozok és úgy szolgáltam ki , hogy sírtam .:-(

Katasztrófa időszak volt, mindenhol karácsonyi díszítés, csengőhang stb, ami a meghittséggel kapcsolatos , ÉN meg gyászoltam a kutyámat !


2 hét múlva, vett a párom egy pici kutyát, ugyancsak yorkit és vele "vígasztalódtam "


Először nem tudtam örüljek vagy sem , hiszen úgy éreztem , megcsalom , de így utólag visszagondolva, jobb volt, segített könnyebben feldolgozni!


Minden nap eszembe jut Bethlike, soha sem fogom elfelejteni , de ez az új kis vakarcs segített ,.....


Sajnálom a kutyusodat, hiszen még előtte állt az élet, és egy ilyen értelmetlenség miatt.........

Sajnos idén kullancs invázió lesz, anyu kutyájában is volt már márc.elején , úgy is , hogy ampullázva van , és az is idén már 2 x volt az enyémben is !!!


:-(

2012. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, én is temettem el már kettőt, igaz nem ilyen fiatal kutyák voltak. Az első 14 évesen a másik 13 évesen ment el. Szörnyen hiányzik amikor elveszítjük a kutyánkat, de ahogy előttem is írták az idő tompítja a fájdalmat. Van akinek az válik be ha viszonylag hamar új kutyája lesz, van aki meg azt mondja, hogy nem akar soha többé, mert olyan szép, okos, aranyos, kedves kutyája úgysem lesz még egyszer.

Akármikor is lesz még az életben kutyád, akár mostanában, akár csak évek múlva vigyázz rá, szeresd nagyon, és óvd meg őt a kullancsoktól nyakörvvel, spot on-okkal.

Fel a fejjel, tudod a felhők felett mindig süt a Nap.

2012. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 éve kellett elaltatni az egyik kutyánkat daganatos volt :(

ha képet nézek róla vagy ahogy itt ezt írom még mindig könnybe lábad a szemem :'(


az idő segít majd,nekem a másik kutyánk segített ,hogy jobb legyen..

2012. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást mindenkinek..ahogy ma kutyát sétáltattam.. na azt az érzést senkinek nem kívánom.. :(


„… Ez a gyertya most érted égjen, Ki fent laksz már a magas égben. Ki vigyázol rám onnan fentről, S lelkemhez szólsz a végtelenből. Ez a gyertya most érted égjen, Ki életed áldoztad értem, Ki meghaltál a szeretet oltárán, Pedig még oly fiatal voltál!...”

Ez van a 'sírkövén'. :(

2012. ápr. 4. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!