Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt, végignéztem. Hogyan...

Megcsalt, végignéztem. Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, 1,5év járás után megcsalt (megdugott egy csajt, semmi több) tudom hogy hibás voltam, megbocsátottam hónapok alatt túlléptem rajt. Persze nem bíztam meg benne, rettegtem hogy újra meg fogja tenni...

S ismét megtette, tanúja voltam a "félrekefélésnek". Sokkot kaptam, nem szóltam neki, hogy tudom... Csak később... Szakítottunk. 3 hónap múlva összejöttünk.


Nem tudom túltenni magam ezen az egészen. Tudom, hogy szeret, mindent megtesz értem... Ha nem emészteném magam a múlton a legboldogabb párkapcsolat lenne a miénk.


Ha valaki volt már hasonló helyzetben, kérem segítsen!

Mivel léphetnék túl ezen az egészen?


A válaszokat előre is köszönöm!!!



2012. febr. 23. 17:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Szeret? Mindent megtesz érted? Közben meg félrekefél? Nagyon szerethet akkor. Elkell felejtened, ez az ember nem szeret, a tiszteletről meg ne is beszéljünk.
2012. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha szeretne, nem csalna meg. Főleg nem kétszer. Egy félrelépést még talán meg lehet bocsátani, bár szerintem már az is necces, de talán lehetséges, kettőt viszont már biztos, hogy nem. Én elgondolkodnék, hogy biztos meg akarom-e tartani ezt a kapcsolatot.
2012. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Ha kétszer félredugott, nem tett meg mindent. Akkor tett volna meg mindent ha egyszer sem csal meg.

De nem értem, hogy lehettél tanúja? Nézted, Vagy mi? Fura kapcsolat lehet a tiétek.....

2012. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%

Hú, ha 1x megcsal, TALÁN megbocsátok neki, ha nagyon pedáloz. De ha másodszor is megteszi, szerintem az már megbocsáthatatlan. Általában ha valaki szereti a másikat, de mégis megcsalja, az a megcsalás olyan nyomot hagy benne, hogy soha többé nem tudná megtenni! Tapasztalatból mondom. Én is félreléptem, de az olyan lecke volt nekem, amit mai napig "cipelek" és bűntudatom van. Már a gondolat is fáj, hogy mennyire megbántottam a páromat! A te párodnak nem ezt kéne éreznie? Nem ezt kellett volna éreznie már az 1.megcsalásnál? Szerintem igen, ha szeret, akkor igen!

Én kilépnék, előtted az élet? Miért szenvednél? Már nem megcsal, már megaláz téged!

2012. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
Van egy arab mondás, mi szerint: ha egyszer megtörténik veled/vele valami lehet, hogy soha többé nem fog megtörténni. De ami már kétszer megtörténik veled/vele, valószínű többször is meg fog történni. Erre számíthatsz.
2012. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
99%

Tiétek lenne a legboldogabb párkapcsolat??? Ugyan mitől???

Ha te boldog vagy egy ilyen kapcsolatban amiben többször megcsaltak, akkor csak lépjél túl rajta, de szerintem te sem ezt akarod, és te sem gondolod komolyan, hogy ez így boldog párkapcsolat.

2012. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

Igen mindent megtesz és meg fog tenni, hogy a továbbiakbn is megcsaljon, de ellened és nem érted!

Vajon meddig fogsz neki tûrni?

2012. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
26%

Nem azért,de csak nekem tűnik úgy,h nem kétszeri megcsalás,hanem még mindig a hat és fél évvel ezelőtti dolgon rágódik?

Figyi,ennyi időnek már bőven elégnek kellett volna lenni,h megbocsáss,ha nem ment,akkor ez szerintem már nem is fog,olyan mély nyomot hagyott benned...Engem 2 évvel ezelőtt csalt meg a párom,már rég túl vagyunk rajta,megbeszéltük miért volt,lezártam.Ti megbezséltétek?tudja,h még mindig emészted magad a dolgon,szerintem Ő már bizonyított.egyébként én javasolnék Neked egy pszichológust,hátha segít...

2012. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%
Úgy léphetsz túl ha kilépsz a kapcsolatból.Mintha az exemről írtál volna.Csak én nem léptem 2 után,mert én is azt hittem szeret.Akkor eszméltem fel mikor felmondták az idegeim a szolgálatot,egy roncs lettem,magas lett a vérnyomásom stb.Ő azt mondta nekem tudja akárhogy fordul a kocka tudja én mindíg ottleszek.És mekkorát tévedett,és most szenved én meg élvezem:)
2012. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Én egyszeri megcsalást SEM bocsájtanék meg. Pedig van egy 4 hónapos lányunk. Aki egyszer (esetetekben 2szer) megteszi, megteszi többször is. És ez csak az, amiről te tudsz :-(

Amúgy hogy értetted, hogy "tudom, hogy hibás voltam"?

2012. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!