Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor mi van?

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy találtam a neten egy kutyás hirdetést,labrador-németjuhász keverék kölyköknek keresnek gazdit,csak az oltást meg a féreghajtót kell kifizetni,ami szerintem teljesen korrekt,ezt bármelyik kutyáért kifizetem.Csakhogy most van ez a chip dolog,és azt nem értem,hogy ha a kiskutya be van oltva,akkor van oltási könyve is,és abban az első tulaj neve van benne,akinél született.Viszont így ő nem adhatja el,csak ha van benne chip is,ugye?És ha nincs,és mégis eladja a kutyát,akkor mi van?Szeretnék venni onnan egy kölyköt,csak nem tudom mit csináljak,mondjam meg a tulajnak,hogy csak akkor viszek el kölyköt,ha rakat bele chipet?

2012. ápr. 4. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A törvény szerint neki kell belerakatni. Gondolom, ha kéri az oltás, féreghajtó árát, akkor a chipét is kérni fogja.
2012. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
20 ezer egy kölyök,akkor abban benne van,nem?Még nem hívtuk fel őt,majd holnap,de gondolom azért nem ennyi az csak az oltás.
2012. ápr. 4. 21:01
 3/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy az eladó mennyiért számítja bele az oltást és a többit, az egyéni. Jobban jársz, ha felhívod és tisztázol vele mindent.
2012. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20.000 Ft-ot adsz egy keverékért?O.o
2012. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem szégyelli az tuti. 2oltást kell beadatnia 8hetes korig az kb 6-8000Ft, féreghajtás ha megvolt 2hetente max 1000Ft. Chip kb 3500...

Ennyiért ha már keveréket árul igenis tetessen bele chipet.

2012. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Keverékért én ennyi pénzt nem adnék ki. Ilyen kutyust minden menhelyen kapsz és nem 20.000 Ft-ért ez nagy átverés,kamu!
2012. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

így van ha nem ragaszkodsz a fajtatiszta kutyához énis inkább menhelyre mennék. nagyon,szívből ajánlom őket:

[link]


Nézd meg ezt az albumot kérlek hátha valamelyik a szívedhez nő,altatás szélén vannak egyik gyönyörűbb mint a másik! Ha nem albérletbe lennék azt a gyönyörű szomorú,lehajtott fejű németjuhászt vinném is haza :((

2012. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Így van. És a menhelyi kutyusok általában már ivartalanítva,oltva,féregtelenítve,chipel ellátva kerülnek gazdikhoz. Jelképes összegért,esetleg pár zsák kutyatápért cserébe.
2012. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen,megvenném 20ért a keveréket,mert nincs 150 ezrem egy fajtatiszta kutyára.Az állataimért sosem sajnáltam a pénzt,nekem megér ennyit.

Menhelyit pedig nem akarok,mert az előző kutyám az volt,és 2 évesen elpusztult.2 hétig volt vele az anyja,és persze egy korcs lett belőle,nem kapott anyatejet,stb,tönkrement az emésztőrendszere,ideggyenge volt,úgyhogy ez bennem akkora nyomot hagyott,hogy én menhelyit csak akkor viszek haza,ha az anyja ezer százalék hogy vele volt 8 hétig.

2012. ápr. 4. 21:46
 10/18 anonim ***** válasza:
ha 20 e ft-ot kér ezért a kiskutyáért, akkor legyen teljesen rendben a kutyus. értem ezalatt az oltásokat, a féreghajtást, és természetesen a chipet is. de azért mielőtt könnyelmű döntést hozol, nézd meg a kiskutyát is.
2012. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!