Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a 3-ból egy kutyámat...

Ha a 3-ból egy kutyámat elviszem kutyasuliba, az segít a többivel való kapcsolaton is?

Figyelt kérdés
3-at elvinni sajnos nincs pénzem se, lehetőségem, egy kutyusnak is 40ezer a tanfolyam, viszont mostanában nagyon elkanászodtak a kutyáim. A harmadik kutyám mentett eb, mindentől rettegett, rengeteget törődtem vele, a másik kettőre sok mindent ráhagytam, amit korábban nem, és ingerültebb voltam velük. Sajnos ez meg is látszik, sok elhagyott rossz szokást újra felvettek. Szeretnék ezen változtatni, remélem, a kutyasuliban kapok egy iránymutatást, vajon ezt tudom itthon mindhárom kutyán alkalmazni, nem csak azon akit elviszek?
2012. ápr. 4. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kutyasuliban elsősorban te fogsz tanulni,ezért igen, segít
2012. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök, köszönöm szépen a válaszod! Még másfél hónap, míg elkezdődik, alig várom!*.*
2012. ápr. 5. 00:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit ott tanulsz, azt az összes kutyádra tudod alkalmazni. Sőt, ha kérdezel valamit az oktatóktól a másik kutyáidra vonatkozólag, akkor sem fognak elhajtani, hanem válaszolnak.
2012. ápr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a választ! Csak lehet, hogy kicsit parázom, hogy mégis milyen dolog, hogy egy kutyát elviszek, de közben meg másikról kérdezek...
2012. ápr. 5. 07:12
 5/8 anonim ***** válasza:
A jó kutyaiskola valójában gazdaiskola, és mivel te egy darab gazda vagy, természetes, hogy nem viszel három kutyát, egyszerre nem tudnál velük foglalkozni, külön meg szinte semmi értelme, minden harmadik alkalomra elvinni. Természetes, hogy kérdezel a többiről is. Ha valahol nem veszik természetesnek, akkor válts sulit :)
2012. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen segíteni fog, nagyon sokat!


Viszont a másik két kutyádat sajnálom, hogy nem viszed normálisan szocializált közösségbe, mint azt az egyet.. :(


Én minden egyes kutyámmal kijárattam eddig és ki is fogom a kutyaiskolát, mert csak ott tudja elsajátítani a helyes szocializációt, kommunikációt más kutyákkal, más emberekkel, ezt te otthon a másik kettőnek nem tudod megtanítani, és a parkban, egyéb helyeken lézengő "kutyásokkal" sem..


Szóval ha van rá módod, legalább néha-néha vidd el őket is normálisan szocializált kutyák közé, hadd legyen nekik is jó! :)

2012. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos mint írtam, annyi pénzem nincs, hogy 3-at elvigyek, meg amúgy is, egyikük csak ideiglenes. Egy kutyát tudok elvinni, ez is elég nagy érvágás.
2012. ápr. 5. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy ügy, hazamész és megcsinálod a többivel is a gyakorlatokat, társaságot meg amúgy sem kutyasulin kell kapnia a kutyának, hanem a napi séta közben.
2012. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!