Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni, hogy legyen...

Mit lehet tenni, hogy legyen egy kis fű?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eddig a kertünkben volt fű, ha nem is pázsit, de volt, és még tavaly nyáron is, de ezalatt a tél alatt egyszerűen eltaposták az utolsó szálig a kutyáink. Most konkrétan kopár föld az egész kert és egyedül a gyömölcsfák és a fenyőfák jelentik a zöld színt a kertben... Az lenne a kérdésem, hogy esetleg tudna ajánlani valaki valamilyen nagyon erős fajta füvet (nem pázsit, már az se számítana már ha mezei fű lenne, csak lenne valami strapabíró fűmag, ami bírná a sok tappancsot...
2012. ápr. 5. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A sport keverék ami a legerősebb.

A kutyákat pedig ha elviszed futni,jól lemozgatod akkor nem otthon nyírják ki a füvet

2012. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csenkeszt vegyél, a lovak alatt is az van, az bírni fogja! ;)
2012. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Ezt nem pont a kutyákhoz kellett volna írni :), mert itt inkább csak a kutyákhoz értünk, nem a füvesítéshez. ;)
2012. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első kettőnek köszönöm, utolsónak perig csak annyit, hogy azért írtam ide, mert gondoltam akik a kutyákhoz értenek, azoknak általában van is kutyája, és jó esetben kertje is, amiben esetleg fű is található. A kérdés tehát szerintem jó helyen van, mert kutyás emberek tapasztalata érdekel, ezt pedig más kategóriában aligha találom meg.
2012. ápr. 5. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
3. Vagyok. Van 2 nagytestű és egy kistestű kutyám az udvaron. És a fűnek semmi baja...
2012. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!