Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agility slalom! Hogy lehet...

Agility slalom! Hogy lehet megtanítani a kutyáknak a slalomot,?

Figyelt kérdés

hello. nekem van egy kutyám de nem tudom a slalomot hogy kell neki megtanítani . valaki létszi segítsen már mindenhol kerestem de nem találtam részletes leírást róla hogy hogy lehet neki megtanítani.

itt egy kép hogy tudjátok mire gondolok:

[link]


2012. ápr. 5. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el és iratkozzatok be az agilitysekhez, és ott megtanítják nektek.
2012. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szurkálj le nagyobb botokat,seprűnyelet stb(én a kerti asztal lábait szoktam kiszedni:))a földbe,és vezesd a kutyát szlalomban úgy,hogy a jutalomfalatot tartod az orra előtt.Ha megy a kaja után,szépen szlalomoztasd a rudak között,közben mutass az ujjaddal(azzal,amelyikben a kaja van)Sok gyakorlással rögzülni fog benne a mozdulat,és a feladat lényege.
2012. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem találod, akkor valószínűleg nem kerested elég jól. De egyébként ha van hol agilityzned, akkor valószínű van ott oktató, aki segít. Ha meg csak otthon szórakozásból tanítod, akkor vegyél legalább egy könyvet, az rengeteget segíthet, főleg mert az agility veszélyes lehet a kutya egészségére nézve, ha nem jól csinálják.
2012. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2# válaszoló én is leszúrtam botokat de nem az a baj hanem ,hogy kezemben a juti falat de nem jön utána vagyis ha utána is jön rosszúl.. kikerüli a botokat. próbáltam pórázzal. stb
2012. ápr. 5. 14:53
 5/6 A kérdező kommentje:
de köszi a !
2012. ápr. 5. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor először tanítsd meg a kutyádnak hogy kövesse a kezed és utána a szlalomot. De van egy másik módszer is a szlalom tanításra:

a 2x2:

http://www.youtube.com/watch?v=7anJ3egQmyw

2012. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!