Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kecsketejről vélemények?...

Kecsketejről vélemények? Szerintetek jó ötlet? Illetve, hogyan lehetne adni a kutyáknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanyán élek hatalmas területtel. Van 8 gyönyörűséges kutyám illetve sok mentett kutyus megszokta magát itt húzni. És azon gondolkoztam, hogy vennék kecskéket. A tejüket megkapnák a kutyusok illetve a születendő kecskék húsát! Szerintetek jó ötlet? Lehet nekik kecske húst adni?
2012. ápr. 1. 18:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
8%
A húsról nemtudok, de szerintem a tej az nem lenne túl jó ötlet, mert nagyon meghajtja őket. Az az embereknek nagyon egészséges, szóval inkább Ti igyátok meg :)
2012. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy csak tehén tejet nem lehet nekik adni és sok tenyésztő is ad kecsketejet a kutyáinak mert sok benne a vitamin és erősíti az immunrendszerét.
2012. ápr. 1. 18:05
 3/37 anonim ***** válasza:
55%

mindkettő mehet a kutyának...ez nem tehéntej, teljesen más az összetétele. Pici kölyöknek is lehet adni.

A hús mehet átforralva (nem muszáj teljesen főzni de a kecske húsban sok a baci és a féreg... ebből a szempontból a nyúl vagy a marha hús mehet nyersen is)

2012. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm akkor belevágok a kecske projektbe...:)
2012. ápr. 1. 18:09
 5/37 anonim ***** válasza:
0%
semmilyen húst nem adhatsz a kutyának sem nyersen,sem nagyjából átfőzve!Tehéntejet nem ihat,egy olvasmány alapján rádöbbentem,hogy az embernek sem tesz jót a tehéntej,hanem a kecsketej.A kecskét ha megfejted,aztán forrald fel a tejet,s hagyd kihűlni s ihatják is csakúgy mint az ember is.
2012. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
A kecsketej összetétele közelebb van az anyakutya tejéhez. Ezért részesítik előnybe a tehéntejjel szemben.
2012. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Husinak meg bármi jó,csak főzd meg rendesen , kérlek!
2012. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 5.!

Olvasgass egy kicsit a BARF etetésről és talán utána nem fogsz hülyeségeket írni.

2012. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Persze ez természetes minden húst megszoktam nekik főzni.
2012. ápr. 1. 18:29
 10/37 anonim ***** válasza:

[link]


tessék,itt mindenki elolvashatja s tudom senki nem fog nekem hinni,de az én kutyám nem eszi meg a nyers húst.Megkérdeztem az állatorvosától hogy miért és azt mondta hogy azért mert a mai kutyák már teljesen máshogy élnek,nevelkednek...Ha kisbaba kora óta adnám talán elfogadná,de azt is mondta a dr. úr hogy minden 3. kutyának (nyers-vadhúst eszik)megkeményedik a hasa,kidülled a szeme és ilyen trutymák félével kell etetni ami bevonja a pocija belsejét az élősködőkkel szemben.

2012. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!