Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem bírom a hiányát, nem...

Nem bírom a hiányát, nem tudok beletörődni hogy meghalt?

Figyelt kérdés

2 hete meghalt a kiskutyám. Teljesen összeomlottam, kikészültem. Még fiatal volt, baleset volt, nem kellett volna hogy ez történjen. Az első 3-4 napban egész nap sírtam, nem bírtam semmit csinálni. Aztán pár napig nem tudtam sírni úgy kisírtam már magam. Most megint 2 napja órákig sírok. Annyira nagy fájdalom van bennem hogy nem tudom elviselni. Mindenhol őt látom, mindenről ő jut az eszembe. Ő volt az én kis babám, a mindenem. Az előbb kimentem az udvarra, kerestem a macskám keféjét és megláttam a kis hordozóját ami az ő szőrével van tele. Megcsapott az illata, egy pillanatra behunytam a szemem hogy elképzeljem hogy ő is ott van. Nem bírom! Nagyon hiányzik! Nem vagyok boldog nélküle. :'((( Mindenki mondja hogy majd egyszer jobb lesz, de nem hiszem...A fájdalom cseppet sem csillapodik bennem. Már napok óta szédülök mert felment a vérnyomásom is az ideg miatt. Nem lesz ez így jó. Próbálom magam nyugtatni, de közben csak elnyomom magamban ezt a hatalmas fájdalmat. Nagyon szenvedek! Vele akarok lenni! :'''(((

Tudtok valamit tanácsolni? Esetleg ti is voltatok már így?



2012. ápr. 5. 10:21
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És annyira szeretett engem...ahogy szemembe nézett csillogó szemeivel és szeretetteljes pillantásával... mindig megvigasztalt ha sírtam...mindig jobb kedvre derített és többé már nem tud megvigasztalni...
2012. ápr. 5. 10:26
 2/17 A kérdező kommentje:

Többé nem fut felém őrülten, nem kér simogatást. Nem fog leülni, lefeküdni, pacsit adni, forogni hogy adjak már neki is egy falatot a kajámból.

Mikor énekeltem, bárhol is volt mindig rohant hozzám és velem együtt énekelt. Soha nem fog senki úgy szeretni ahogy ő szeretett engem..És én sem fogok senkit úgy ahogy őt.

2012. ápr. 5. 10:32
 3/17 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!
2012. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

először is részvétem

Nekem is meghalt egy kutyám már régen.

De talán később egy másik kutya pótolja a hiányát.


Ugyan más helyzet,nekem 3 hete eltűnt a kutyám. Teljesen ki voltam,szinte a legjobb barátomat veszítettem el.


De nővérem szerzett egy magyar vizslát pont március 15.-én,tehát most már jobban vagyok,de persze még mai napig várom,hogy a kutyám hazatérjen...

2012. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. ápr. 5. 10:38
 6/17 SzilKa ***** válasza:

Voltam már én is hasonlóan... Egy év telt el rémálmokkal tele, minden álmomban újra és újra elveszítettem. Ez csak akkor szűnt meg, amikor egy másik kis állatot bízott rám a sors, viszont vele is eltelt majd egy év, mire megtanultam őt is úgy szeretni, mint a régit. Azóta is velem van és nagyon vigyázok rá.

Részvétem, és őszintén kívánom, hogy tudj nyitott lenni később egy új kiskutyára.

2012. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!

Amikor az előző kutyánk meghalt (egy idióta barom nem figyelt a kapujára, kiszöktek a kutyái, később a háztól messze összeverekedtek az enyémmel és a vizsla foga beakadt Buksi nyakörvéve és megfojtotta vele...) 1 hónapig az ablakon se néztem ki: minek ha nincs kint senki, az udvarra se mentem ki, hiszen fölösleges...

Aztán haza hoztuk a mostani kutyát és bár csak távolról hasonlítanak egymásra, több mint 2 évbe telt mire teljesen eltudtam fogadni Őt olyannak amilyen és nem a másikat keresem benne...

Ha majd lesz új kutyád:

Ha nem fajtatiszta volt a kutyusod akkor kicsit könnyebb, hogy a következő ne emlékeztessen rá, ha fajtatiszta volt akkor ha lehet legalább a színe legyen más, hidd el úgy könnyebb (egy kicsivel)...

2012. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő nem csak kinti volt hanem benti is, így mindig velem volt. Tehát az sem segít ha csak az udvart kerülöm. Bent is kint is őt látom. Bent itt a kis fekvőhelye, még a zsömle amit kapott és elrejtette mindig ott áll a sarokban elszáradtan.
2012. ápr. 5. 11:28
 9/17 anonim ***** válasza:
Részvétem!:( Minden rá emlékeztető dolgot pakolj el, dobj ki! Azzal, hogy a holmija ott van mindenhol csak magadat sanyargatod! Ne nézegesd a fényképeit amíg meg nem nyugszol valamennyire. Sajnos semmivel nem tudod visszahozni. Nézelődj az interneten másik kutya után, az majd lefoglal, eltereli a figyelmedet, ha most még nem is szeretnél másikat! Bármennyire is nehéz, az élet megy tovább, előre kell nézni!
2012. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az a nagy baj, hogy minden kutyában őt keresem, egyik sem felel meg. És a még nagyobb : egy jó ideig nem tudok kutyát vállalni bizonyos okok miatt.
2012. ápr. 5. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!