Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan párok, akiknek nincsenek barátai, baráti társasága? Nem érzitek a hiányát?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs,és nem is akarok,nem vagyok nagy társasági ember.
2012. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nekem nincsenek barátaim, nekik vannak, de mivel én vele szeretném tölteni az időt, ő sem jár el a barátaival. Én nagyon hiányolom a barátokat. Régen sokat jártam el és sok haverom volt. Akkor sem volt több igaz barátom, csak 1-2, de mára már ők sincsenek meg. Mégsem bizonyoltak igaz barátnak. :(

Veled mi a helyzet?

2012. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kevés barátom volt mindig, de a középiskola befejeztével eltűnt az az 1-2 is. Most nekem sincsenek, meg a barátnőmnek sincsenek. A barátnőm nem is annyira, de én hiányolom a barátokat, szeretnék egy jó baráti társaságot.
2012. márc. 28. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem így volt a párommal amíg együtt voltunk. azóta már szakítottunk lényegében emiatt. én igényeltem volna már emberek társaságát ő viszont ezt nem nézte jó szemmel. aztán elegem lett ebből, s most 2 hónapja próbálom újjáépítgetni a régi barátságokat... nem értem ezt hogy sokan mért lesznek ilyen "nyugdíjasok" ha kapcsolatban élnek =/ sajnos az a tapasztalatom, hogyha a két fél nem ért ebben egyet, előbb utóbb választani kell: pár vagy barátok
2012. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Párommal már 6 éve vagyunk együtt. Elsők vagyunk egymásnak.Én még 8.os voltam amikor megismertem. Akkor még voltak persze barátaim, de utána már úgy kerültem középsuliba hogy nem is igazán kerestem barátokat. Jó persze voltak és vannak is jó barátaim a suliba, egész nap jókat nevetünk stb, de nem hiszem hogy egész életünkre tartani fogjuk a kapcsolatot. Ő is csalódott a régi "barátaiban". -( Az egyik pl féltékeny volt rám hogy őt elhanyagolja stb stb.., meg hogy mióta együtt vagyunk más lett..) Persze hogy másabb lett, minden ember formálódik a párjához. Szóval mi mindketten ugyanúgy gondoljuk és érezzük. Elegek vagyunk egymásnak.
2012. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyi hogy ránk is mondták hogy olyanok vagyunk mint a nyugdíjasok, meg olyan helyekre járunk. -<(Termál habparty ,mozi, strandok). Mi leszarjuk magasról ki mit gondol, attól hogy mi nem kocsmákba meg discokba szeretünk járni hanem értelmesebb helyekre még ugyanúgy kiéljük magunkat. Nagyon jól érezzük magunkat így is, ahova szeretnénk oda mindig elmegyünk. Lenne esélyem máshova is menni másokkal, de egyszerűen nincs kedvem és tudom hogy nem is érezném magam jól.
2012. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!