Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiltix is megakadályozza,...

A kiltix is megakadályozza, hogy a kullancs vért tudjon szívni?

Figyelt kérdés
Mert a scalibor állítólag repellenes hatású.
2012. ápr. 5. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A kiltix sajnos nem. Ezért fogom én is a Scalibort használni.
2012. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nahát,ezt nem is tudtam. És az új Foresto-val mi a helyzet?
2012. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Arról még nem hallottam :)

Viszont a Scalibor azért is jó, mert lehet benne fürdeni :)

2012. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a Scalibort, mert csak kullancs ellen jó. :(
2012. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, ezt meg én nem tudtam :S
2012. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A scalibor nem csak kullancs ellen jó, azon kívül, hogy szagtalan, vízálló és kullancsok ellen nagyon hatásos szúnyogok ellen is véd, amiknél egyre sűrűbbek azok a példányok akik szépen befertőzik a kutyát bőrféreggel. A bolhaírtás és távoltartás egyes esetekben tényleg nem a legnagyobb hatásfokkal működik nála. Hogy mi a különbség a magyar és amerikai bolhák közt azt nem tudom, mert az USA-ban a csomagoláson is fel van tüntetve a bolhák elleni védelem, és az összetevőik megegyeznek a nálunk kapható nyakörvével. (a deltametrin bolhaírtásra is engedélyezett anyag).

Sajnos olyan szert még nem láttam ami mindenre jó és megfizethető árban is van, így vagy kombinálni kell őket, vagy én most inkább a kullancsokra és a szúnyogokra koncentrálok, ezek nagyobb kárt tudnak okozni, mintha véletlenül összeszednénk pár bolhát. Ha ez bekövetkezik, akkor egy adag neostomosan megoldja azt is.

2012. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!