Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha a mopszomnak kenőmájas...

Baj ha a mopszomnak kenőmájas kenyeret adtam?

Figyelt kérdés

Reggel kapott egy pár falat kenőmájas kenyeret+ virslit és egész délelőtt hányt a kutyus. Nem rég kapott koznerv kaját és semmi baja.

A kenőmájas volt a bűnos?


2012. ápr. 5. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, bár az én kutyámnak egyiktől sem volt még baja. Ha mégis a reggeli miatt volt, akkor valószínűleg a májas volt a tettes.

A legjobb a megelőzés, ha nem kap többet. :)

2012. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem kéne, hogy baja legyen tőle.

Lehet, hogy már régi volt a kenyér.

2012. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

Elvileg nem szabadna rosszul lennie tőle. De ha esetleg érzékeny gyomrú, és eddig nem kapott hasonló kaját, akkor lehetett ettől a hányás...ha a normális étrendje mellett is fog hányni a következő napokban, akkor a biztonság kedvéért azért mutasd meg állatorvosnak!

Előző kutyám imádta a kenőmájas, májkrémes kenyeret...bár eleinte csak a májkrémet nyalta le, a kenyeret pedig ott hagyta :) Ekkor a kenyeret elvettük és odaadtuk a szomszéd kutyának. A mi kutyánk ezt látva a későbbiek folyamán a kenyeret is megette :D

2012. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kenőmájast az én gyomrom se bírja, túl fűszeres. Lehet, hogy ez volt a baj a kutyádnál is, nem bírja a gyomra az agyonfűszerezett dolgokat.
2012. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kutyának kutyakaját... Te mit szólnál, ha anyád Chappit adna vacsorára? Te is kihánynád a mopszod meg sajnálkozna...dehát az finooom!
2012. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Légyszi szavazz a kismopszomra! Első nevezés!:))


[link]


Köszönjük szépen!:)

2012. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!