Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a világ legveszélyesebb...

Melyik a világ legveszélyesebb kutyája?

Figyelt kérdés
ma láttam egy gyilkosságot az I.D.-n és két kutya ölt megy egy lányt nagyon kiváncsi vagyok a fajtájára állítólag droglaborok védelmére szokták használni. eléggé pitbull alkat volt de mintha valami masztiffot is mondtak volna (nekem fajtatiszta bullmasztiffom van)

2012. ápr. 5. 19:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Boerboel?
2012. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%
Nincs kedved inkább 1 válaszban összefoglalni a találgatásaidat?
2012. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Közép ázsiai juhász? Olyannyira területvédő, hogy képes ennek érdekében más kutyákat széttépni. De helyes, és korán kezdett neveléssel lehet rajta finomítani.

Egyébként az a legveszélyesebb, amelyik a legrosszabb hátérrel rendelkezik, értsd: nulka nevelés, láncontartás.

2012. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

20:37-es ezt most nekem mondtad? [link]


ilyen kutya volt. ez milyen fajta?

2012. ápr. 5. 20:45
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
belga mastiff
2012. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A képen kanári szigeteki kutya van.

A kérdésedre viszont nem tudok és szerintem nem is lehet egyértelműen válaszolni, illetve lehet, de nem úgy, ahogy te gondolod. A legveszélyesebb az amelyiket úgy nevelik.

Gondolom az olyan fajtára vagy kíváncsi, amelyik könnyen válhat emberre veszélyessé.

Amiben biztos vagyok, hogy a pitbullt, ami a leghírhedtebb kutyafajta, kihúznám a listáról. Rossz híre van a kutyaviadalok miatt, ez teljesen érthető, de "csak" más kutyákkal agresszív, emberrel kifejezetten barátságos. Inkább mondanám a mastiffokat, kanári szigeteki kutyát, argentin dogot tehát a nagyon erős területvédő ösztönnel megáldott fajtákat.

De hangsúlyozom ez nem fajtafüggő, láttam már vad labradort(a tartási körülményei hagynak kívánnivalót maga után) és van olyan bullmastiff, akinek még a szájába is be mernék nyúlni.

2012. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
nekem is bullmasztiffom van és ez már a 3 bullmasztiffom és bármit csinálnék vele , nem bántana egészen biztos vagyok benne:D
2012. ápr. 5. 21:28
 18/26 anonim ***** válasza:

#8-as!! Látod ez az! Egy Yorkitól senki nem fél, pedig mi van ha megtámad? Arrébb rúgod és le van rendezve... Velük könnyű Janinak lenni. Pedig egy Yorki is okozhat elég nagy sérülést, pláne ha kóbor. Mondhattok itt fajtákat, de ez akkor sem fajta függő, mint ahogy semmi sem az.

Amire a kérdező gondolt az a kanári szigeteki kutya.

2012. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

NE érthetek férre!:)

Nem agresszív fajtákat írtam hanem a.leírásnak megfelelőt.Nagy, csíkos stb...

2012. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én csak a tacskóktól félek ... vádligyilkos egy fajta.
2012. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!