Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a világ legveszélyesebb...

Melyik a világ legveszélyesebb kutyája?

Figyelt kérdés
ma láttam egy gyilkosságot az I.D.-n és két kutya ölt megy egy lányt nagyon kiváncsi vagyok a fajtájára állítólag droglaborok védelmére szokták használni. eléggé pitbull alkat volt de mintha valami masztiffot is mondtak volna (nekem fajtatiszta bullmasztiffom van)

2012. ápr. 5. 19:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

a képen belga masztiff szerepel...

(a fila történetéhez az hozzátartozik, hogy rabszolgavadásznak(ahol nem volt gond, hogy megölte zsákmányát) és nagy birtokok területvédelmére tenyésztették és csak a legelszántabb, legagresszívabb egyedeket...pár hetesen már különbséget tesz családtag és idegen között és az idegen ellenség lesz és ha már látott harapni valaki filát akkor tudja, hogy ösztönösen olyan területre megy (lágy rész ahol artéríát könnyen érhet) aminek egyetlen harapása is halált okozhat

2012. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Cesar Milan elsö könyvében olvastam róla. Nem az a sztori hogy a liftből kiszállt a lány? masztiff volt benne de már nem emlékszem milyen.
2012. ápr. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a Rottweilert is idesorolhatjuk meg a német juhászt,de ott van pl.a kaukázusi.De ez most nem attól függ mekkora a kutya 55centi felett mondom (mert ne nézzünk ide egy 20 cm kutyát csak) De 55 cm felett minden kutya lehet veszélyes nem lehet eldönteni.
2012. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 sanna2 válasza:
am Nápolyi Masztiff lehetett
2012. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
nem nápolyi volt.
2012. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Dzsafi válasza:
Bármelyik kutyát ki lehet úgy képezni, hogy veszélyes legyen! Igen egy Yorkit is, ha mást nem éjszaka amikor alszol elharapja a torkod... Sokan félnek és bántják a Piteket és az egyéb annó harcra kitenyésztett fajokat, pedig az egyik leg kezesebbek tudnak lenni, ha megfelelően vannak szocializálva. Kisgyerekek mellé mindenképp egy úgynevezett "harci kutyát" ajánlanék hozzáteszem normálisan szocializált és rendes kiképzésben részesítettet. Mivel a kisgyerekek olykor (szinte mindig) durván bánnak a kutyákkal. Sokkal kevesebb az esély rá, hogy megharapja, vagy akár csak rá is morogjon. Saját szememmel láttam amikor a 3 éves kislány kapaszkodott a Pit pofájába, meg a farkába és rángatta, az meg meg se nyikkant... Ezt megcsinálja egy "Dizájn" kutyával és tuti odakap a kutya. Ezeknek sokkal magasabb a fájdalomküszöbük, nem beszélve arról, hogy akár az élete árán is meg fogja védeni! Csak el kell járni velük rendszeresen kutyaiskolába, hogy szakemberek segítségével legyen tanítva...
2014. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!